Poginuli u M5 BMW

Poginuli u M5 BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
5 petorica momaka poginuli su u novom BMW M5 na Greystone aerodromu u Floridi kada je auto u kojem su se vozili, BMW M5 saloon, slupao pri velikoj brzini nakon sto je vozen na pravoj aerodromskoj pisti pri velikoj brzini. Vozilom je upravljao 18-godišnji Joshua D.

Prema izjavama ocevidaca, auto je otkliza sa piste prevrnuo se udario u drvo, prepolovio se na dvoje i ekspolodirao, svi su poginuli na licu mjesta.

P0024250_small.jpg
 
cuj sta li je uzrok, brzina! sta ce drugo biti! steta.. u ovim situacijama se vozac ne moze kriviti jer mislim da bi i mene zanijelo 507KS pod haubom da nesto ludo probam..
 
Član
jest brzina, al bi on trebo da na pravcu (na pisti) izdrzi tu brzinu...ne moze se tek tako sletit...moralo je nesto otkazat ili puknut...
 
moje misljenje je da se je puno zaletio i poceo kasno da koci pa iz panike zanijeo auto i nasatavio kako je nastavio
 
Član
Lik ima 18 godina, mozda se previse uzivio u NFS fore, pa pokusao trznuti volanom pri nekih 200 km/h, i eto ti belaja. Moze biti i da je doslo do pucanja gume il nesto slicno, hajd ga znaj...
 
Član
I ja milslim da je trzno volanom pri velikoj brzini al hajd ga znaj -al eto kako god njih nema a to je najgore.................stravican udes hebote pravo su se smrskali.
 
Član
Jak bocni vjetar ga je mogao lako baciti pri velikoj brzini ( o kojoj se ne prica) guma, ili trzanje volanom, samo mali trzaj i to je to!....
 
Legend
Mrsko mi je bilo prevoditi tekst je podug, al navodi se kako je samo 12 sati prije smrti ostavio post na M5 forumu, kako trazi savjet za saltanje BMW u vecim obrtajima i pri vecim brzinama jer ima samo 18 godina i nezna kako da to uradi, jer mu je prije toga nekoliko puta trzalo i lupalo nesto pri saltanju u veci stupanj, pa i po malo zabacivalo. Sutra dan je bio mrtav sa jos 4 jarana.
 
Član
jbg 18 godina u us to je znaci 2 god iskustva... a drugi problem je to sto oni zive na automaticima i pola ih nezna vozit sa normalnim mjenjacem... al zao mi je ljudi jbg ipak su na pisti bili znaci gdje nikog nije bilo pa je na kraju skor sam pao sam se ubio... a kod nas bi manijaci na cesti to radili i pritom pobili jos 10 ljudi najmanje... neznam sta da kazem zao mi djece...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top