Poboljsanje

Poboljsanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
1. Vidim u zadnje vrijeme u svim temama spama preko glave,krecem od sebe i sam spamam,a vidim Bgm i banovi se dijele opasno.Sta administracija misli da se otvori spam rubrika koja bi bila svakodnevno kontrolisana da nezavrsi kao sa proslim temama.

2. Sto se tice oglasa,kako su lijepo uredjeni oglasi za gume sta mislite da se primjeni to pravilo i na ostale oglase tipa ozvucenje auto dijelovi i sl.


3. Oglasi u kojima se prodaju mobiteli su sve cesci i cesci sta mislite da se otvori podforum i za mobitele jer ima dosta oglasa za mobitele i opremu za mobove pa da to bude preglednije.

Valjda necu dobiti ban zbog spominjanja Off-a jer stvarno msm da bi bilo manje spama u ostalim temama.A i ako se nadje koji spam komentar tamo gjde mu nije mjesto da se po kratkom postupku banira ili upozori i nakon par takvih "ostrih" sankcija ja msm da bi se spamalo samo u off-u.Nemislim nista lose vec samo mislim da bi ovo dosta pomoglo u kvaliteti foruma ali msm da ce i ova tema da ode u smjeru kao i svaka druga gdje ce zapoceti svadja ili spam.Ali eto da probamo da konacno rijesimo ovo pitanje.Da se malo poostre sankcije za spam,da se 3 puta dadne upozorenje 4 put ban na par dana i msm da bi to pomoglo i da bi se spam iskorijenio iz ostalih tema a to nam je najveci problem ;)
 
Administrator
Ja cu samo da kazem za pravila za oglase. To je u planu, kao sto sam i naveo. Cim nadjem vise slobodnog vremena to ce biti uradjeno...
 
Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
Ja cu samo da kazem za pravila za oglase. To je u planu, kao sto sam i naveo. Cim nadjem vise slobodnog vremena to ce biti uradjeno...

Super jer ono sto se tice oglasa za felge i gume je stvarno odlicno i odmah se po naslovu zakljuci da li mi odgovaraju ili ne i sl.Preglednije dosta.Jos kad se ostali oglasi srede bit ce sve po ps-u.Ajmo administracija i ostali clanovi da vidimo kako i sta. ;)
 
Član
Nekad je bila tema Off topic duskusije kakol vec nezzz
uglavnom dosta sam vremena nekad na tom provodio
pisalo se svaakakvih gluposti nevezano ni zasta i super je bilo . . .

sad vidim nema je nikako sto zasto nezz
 
Početnik
0g1 je napisao(la):
Nekad je bila tema Off topic duskusije kakol vec nezzz
uglavnom dosta sam vremena nekad na tom provodio
pisalo se svaakakvih gluposti nevezano ni zasta i super je bilo . . .

sad vidim nema je nikako sto zasto nezz

Bilo je nekad ali smo mi to zeznuli bas glupostima ali kada bi se otvorila tema bilo bi manje off-a drugdje a i kazem trebju se poostrit sankcije za spam u normalnim temama u kombinaciji sa spam rubrikom i sve 5 ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Nekad je bila tema Off topic duskusije kakol vec nezzz
uglavnom dosta sam vremena nekad na tom provodio
pisalo se svaakakvih gluposti nevezano ni zasta i super je bilo . . .

sad vidim nema je nikako sto zasto nezz

Bilo je nekad ali smo mi to zeznuli bas glupostima ali kada bi se otvorila tema bilo bi manje off-a drugdje a i kazem trebju se poostrit sankcije za spam u normalnim temama u kombinaciji sa spam rubrikom i sve 5 ;)

Pa eto nek je neko opet otvori . . ..

I svako malo sve komplet obrise i ponovi otvori i eto da se ne nagomila previse . . .

ili da neko od clanova otvori pa da tipkamo :)
 
Početnik
Ako se administracija slaze otvorio bi ali da nebude previse gluposti jer odmah nece biti spama u ostalim temama ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Ako se administracija slaze otvorio bi ali da nebude previse gluposti jer odmah nece biti spama u ostalim temama ;)

eto idi otvori . . .
ja cu 1 da postam . . .

pa eto ako neesto ne bude valjalo il bilo sta
nek se obrise i gotovo

ha ya

idi otvori temu :D
ako nesto bude da ne valja nek tebe banuju :lol:
 
Član
Ja sam se zalagao za to da se offtopic otvori, a onda sam na kraju cini mi se bas ja bio taj koji ga je i obrisao, previse gluposti se krene naklapati, od stvari neprimjerenih auto forumu, pa do teskih besmislica, samo da se napise nesto.....da to ostane tema namijenjena povremenom cavrljanju i slicnome, bilo bi ok....al' slaba nafaka
 
Početnik
Pa eto da otvorim pa da vidimo msm da smo se opametili a i ako neko predje granicu da ga se malo vrati u stvarnost hladjenjem na 24h.Znaci smijem li otvorit temu :icon_question: Ajde dajte nam jos jednu sansu
 
Član
trizex je napisao(la):
Ja sam se zalagao za to da se offtopic otvori, a onda sam na kraju cini mi se bas ja bio taj koji ga je i obrisao, previse gluposti se krene naklapati, od stvari neprimjerenih auto forumu, pa do teskih besmislica, samo da se napise nesto.....da to ostane tema namijenjena povremenom cavrljanju i slicnome, bilo bi ok....al' slaba nafaka

pa eto nek otvori sarajlic temu pa da vidimo kako ce to ispast vecers , . . .
ako moze proc nek ostne
ne moze nek se bris i gotovo
 
Početnik
na sve i jednom forumu postoji tema za supljiranje,i msm da to nebi trebalo nedostajati ovome forumu,uveliko bi se smanjilo spamanje ovih normalnih tema..samo problem je ovdje sto je previse clanova,pa jbga za noc 12 stranica bude..al eto sta se moze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top