pobjedi massaaa kao i ocekivanoo

pobjedi massaaa kao i ocekivanoo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hemilton se sjeboo..a sjeboo i mene na kladionii sve pogodii a on me sjebaa.... sve sam mu istresoo.......................
 
Početnik
CONSTRUCTOR STANDINGS
01 BMW 30
02 Ferrari 29
03 McLaren-Mercedes 28
04 Williams-Toyota 10
05 Toyota 8
06 Renault 6
 
Član
nista unaprijed...vidjecemo kraj sezone, ipak su se BMW-i dobro drzali uz Ferrarije, nisu im odmakli par sekundi...
 
Član
sad je u formuli skoro u stotnjkama je razlika.max par sekundi....postaje sve gusce i gusce---samo sad ce se vidjet cija je najizdrzljivija formula....A BMW je na dobrom putu al ipak ferraija da skine tesko pa makar---
 
vise F1 necu gledati dok ne budu izjednaceni bolidi barem motori gledam covece prodje reno pored HONDE po pravcu ko pored drveta
 
Član
pa honda je katastrofa vec 2 godine.... i nije neki fazon proc pored nje.... ko da stoji a i reno mi je marka ove sezone.... brzi red bul od njih.....
 
znam to sve samo beze je to je samo ko ima vise $ taj vozi bolji motor i bolid i nema mu konkurenta bolje mi gledati WTCC ili DTM ili nesto slicno
 
Član
nemaju pare veze s tim...bitno je iskustvo i znanje u pravljenju motora i bolida...npr. Toyota ti ima najvise para u formuli, a dje je na tabeli? nidje...a Ferrari je ko fabrika upado u mnoge krize i eto ga u vrhu...BMW bio 2002.-3. u vrhu s ferrarijem, pa pad lagani, pa evo ga opet u vrhu, sto mi je jako drago, jer sam navijac BMW-a...
 
a ja navijam za onog ko ima najjvise para jer ko ima pare kupi motor od ferarija i eto bice verovatno iza ferarija 2 ili 3 mjesto a sta fali vozacima honde ??? ne znaci da je masa bolji od nekog tamo levog vozaca jer je masa imao malo srece i upao u dobar tim hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top