Plin Centar Sarajevo - iskustva?

Plin Centar Sarajevo - iskustva?

Član
Dakle, koliko kontam, radi se o novoj firmi koja se bavi ugradnjom plina u vozila. Kazem novoj jer nista o njima, osim njihove stranice, nisam nasao na netu.
Zanima me ima li ko da je ugradjivao kod njih i jeli se pokajao? Vrse ugradnju Zenit plina o kojem nema skoro nista na netu pa su pozeljna iskustva oko tog Zenit plina.
Plin bi isao u e60 530i 231KS.

http://www.pcs.ba/
 
BHT Ovisnik
za njih neznam,al provjereno znam za Darkom i Njegoša u I. Sarajevu sto se tice plina i ugradnje,u Darke sam na svoja 3 auta radio + kolege,a u Njegosa isto znam od kolega
 
Član
Znam za momke iz I.S. Cuo sam i ja pozitivno.
Ovi iz PCS nude garanciju 3g ili 80000km sto je ruku na srce extra. Osim tog blizi su mi pa se interesujem.
 
Član
Iz razgovora do sad sa njima zakljucio sam da:
1_ djeluju ozbiljno
2_ upoznati su sa materijom ( ono ko znaju svoj poso)
3_ Nece goriti chek engine lampica
4_ Sve papire oko plina dobijem ( moje je da izvrsim atest)
5_ Ugradnja traje dan ipo (dan za ugradnju a drugo pola za testiranje)
6_ moram se naruciti
7_ boca ima sigurnosni ventil koji zatvara dovod plina u slucaju belaja (nagli gubitak pritiska, puknuto crijevo itd)

I sve je to sjajno i bajno ali o njima nema nista da se cuje, ni dobro ni lose, jbt.
 
Član
Imaš Simanića u Buća Potoku Sreten ili Stevan. Izuzetno ozbiljan
Kod Darkoma je nekad problem što ima gužvu.
 
ja sam radi kod darkoma dva auta i ok je (jedno auto prije 5 godina drugo prije pola godine)...nedavno sam bio kod simanica i moja je preporuka simanic na osnovu svega sto sam vidio...ozbiljni su, poznaju pravo dobro materiju...a sto je najbitnije za razliku od darkoma barem oni stave sve od jedne marke s kojom rade, a tu nema fule i sve mora da funkcionise...darkom stavi komponente razlicitih marki (to je kad je jeftinija varijanta AC, a za zavoli ne znam)...
za ovaj plin centar nisam cuo a u komsiluku su mi, ako su novi ja bas ne bi testirao s njima...razlog je prost sto plin nije bas jednostavan za podesavanje rada motora...
 
Top