Player zatajio?????

Player zatajio?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
Eddo, bili smo u pravu :D:D:D

deyo hvala puno na pomoci!!!

tek sada kad je proradio vidjoh da mu je radila neka oznaka IN u cosku displeya, sad nema te oznake i visoki ponovo prze :lol:
 
Član
nije mi jasno ako je probijo na zvucnike prilikom paljenja to je trebalo bit sj*an amp a ne protect ... osim ako nije prilikom spoja kad se protect pali izbacivo odredjenu kolicinu struje na zvucnike pa dobijes ono TUP ... aj nebitno dobro je pa se popravilo j*es sve ostalo :cool: ...
 
Član
eddo je napisao(la):
nije mi jasno ako je probijo na zvucnike prilikom paljenja to je trebalo bit sj*an amp a ne protect ... osim ako nije prilikom spoja kad se protect pali izbacivo odredjenu kolicinu struje na zvucnike pa dobijes ono TUP ... aj nebitno dobro je pa se popravilo j*es sve ostalo :cool: ...


amp je u gepeku i na njega je samo brigovan sub, i nije se nikad cuo tup iz suba, nego sam na visokim u autu, i kada sam nasao gdje je masa otpojim taj izlaz i onda dradi ostala tri, vratim taj izlaz i opet samo cujem tup pri paljenju. sada sam sredio stopicu i radi bez problema!!;)
 
Član
eddo je napisao(la):
aj nek ste se svi napisali svasta, a ovom momku sto je postavio temu da dodam: nosi to majstoru nek ti popravi izlaze ne trosi dzaba ni sebe ni vrijeme na gluposti ;) ...

:icon_rolleyes:

haz0r je napisao(la):
Dolazi stari juce sa autom ja cujem samo lupa bass, kad on meni kaze odjednom prestali raditi zvucnici svi??

Znaci pojacalo radi, a ostali zvucnici koji su na izlazima od playera nista, nisu valjda riknuli izlazi iz cista mira?:icon_cry:

Kad palim player cujem kratak sum na zvucnicima !!

sta bi moglo bit ??
 
Član
covjek rijesio problem ;)

bez spama sad :lol:

ceka se sljedeci sa slicnim ili istim pa nek koristi savjete iz ove prije nego li ode majstoru itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top