Plavusa treba pomoc nezna koliko silikona da stavi

Plavusa treba pomoc nezna koliko silikona da stavi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Njemica je oduvijek mislila da ima lijepo tijelo, ali smatra da ga može usavršiti. Zato je pokrenula akciju na blogu 'Idealne sise za idealnu Bunny'...

get_slika_original.php


Privlačna 24-godišnja plavuša iz Njemačke, koja se predstavlja samo kao Bunny, došla je na bizarnu ideju. Pokrenula je anketu na svom blogu "Perfect Bunny" (savršena Bunny) i zamolila čitatelje da glasaju koliko bi trebale biti velike njezine grudi.
- Kakve bi trebale biti moje sise' Kao grejp, dinje ili lubenice? - kaže plavuša koja se našla pred izuzetno teškom odlukom.
Mora u dva tjedna odlučiti hoće li staviti silikone od 450, 550 ili 650 grama. Na blogu je stavila simulaciju veličine kako bi se glasači mogli lakše odlučiti za veličinu njezinih grudiju. Kako sad stvari stoje, sigurno je samo da će biti veće. Pomozite Bunny Ovdje
 

MTR

Član
sta ce joj vece , odlicna , trebala se s guza slikat da vidimo koliki joj krastavac treba umetnut kad vec voce i povrce spominje :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Pa valjda je ovo ta slika simulacije sa bologa kako bi trebalo izgledat ....:icon_smile:

Joj ovo ozenit odma i papire dobijes :lol:
 
Član
Oce nas koji jesi na nebesi, vece sise ti Bunny donesi, budi volja tvoja, a bunny moja, kako na nebu tako i na zemlji, ucini da se bunny na mene prizemlji...itd itd...eto, molitva podrske :lol:
 
Član
hmmm ako stavi te od 650 ko ce njo posle spuru da uganja valja to odrzavati al nezma i ovako joj stoji ovaj profil heheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top