Plavi ekran sa upozorenjem se pojavljuje nakon paljenja iz stand by moda

Plavi ekran sa upozorenjem se pojavljuje nakon paljenja iz stand by moda

Administrator
Pozdrav ljudi.

Imam problem sa laptopom tako što mi se pojavljuje plavi ekran. Naime promijenio sam HDD jer je moj bio na izdisaju i kupim novi i ljudi mi u servisu zamijene. Laptop radi normalno, ali kada odem u sleep mod i kada ponovo hoću da radim sa racunarom on meni izbaci ovo upozorenje. Do čega bi moglo biti i kako ovo mogu riješiti?

c8av.jpg


:icon_smile:
 
Instaliraj sebi whocrashed program i analiziraj minidump bit ce zbog cega je doslo do toga i bit ce ti sve jasno, koji proces je sporan ;)
 
Član
Imas li slucajno kakav program za pronalazenje driver-a poput DriverMax ili slicno..ako nemas skini i instaliraj neka on izvrsi update svih driver-a na laptopu..nakon toga ti se nece pojavljivati Blue Screen ;)
 
Administrator
Problem riješen :) Bio je u driverima, te sam poslusao mdeebosna i rijesio problem :)

Hvala svima u svakom slucaju :)

Pozdrav
 
Super, ali lakse ti je onako vidis na slici sto si postavio da si napravio dump u memoriji e sad onim programom ti se taj dump otvori i tacno ti pokaze problem sta je uzrokovalo ;)
 
Administrator
Sinoc sam to instalirao, ali nista nisam kontao sta mi je izbacilo. Tačnije pisalo mi je za neke drivere, ali me je odvelo na skroz drugu stranu da instaliram neke gluposti. Možda nisam pri tom procesu nešto dobro uradio. Ali evo sada je ok :)

Hvala ti u svakom slucaju :)
 
Top