plasticar...

plasticar...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako interesuje me dali imate kakvog plasticara da mi preporucite da mi odradi onaj mali ko nastavak za gepek i neki nastavak za zadnju karambolu... vrlo je jednostavno i nema nikakve mudrosti svaki bi majstor koji radi s plastikom mogo to odraditi... spominjali su mi neke ljude u bjeljini i neke ljude u visoko... ali bez ikakvih detalja brojeva itd... sta mi vi preporucujete i dajte neke info il brojeve il prijedloge... od kupovine vec gotovih sam odusto jer je taj qurac za gepoek 450 km a nastavak karambolke 690...
 
Član
Raspitaj se kod momaka iz XXX auto kluba i pitaj za broj od momka iz visokog koji je radio ticu, momak se zove Zilo i radi dobro! Imaju negdje slike na forumu!
 
Član
sto se tice nastavka za gepek on bi isao na moj vec postojeci sa stop svijetlom samo bi se produio za jedno 10 centi sto je jako lako izvodljivo npr je slika br 1 ili neka varijanta produzavanja malo veceg ko slika br 2... a sto se tice karambolke ja bi samo da mi produzi ovu moju crnu postojecu tu dole donji dio znaci da bude izbacena jos malo i produzena sa izrezima za auspuh na sredini... vazno je i da bude izbacena malo da bi napravio vise prostora izmedju box-a od rezerne gume i karambolke da bi auspuh moga proci... slika br 3
 
Član
jel ko cuo za ove momke sto rade u bijeljini... pricaju po tz neki momci da su dobri al nisam uspio nac nikakav kontakt...
 
Putovanja.ba
Administrator
Otvori temu u styling na AMK Carbon, ima tamo jedan momak registrovan koji radi to, mozda su ti za njega govorili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top