pitanje

pitanje

Član
Sto se tice kvaliteta ili nekih djecijih bolesti ne mogu ti nista reci.
Cijena je prevelika za to auto i to godiste s obzirom da je u srbiji i da moras platiti carinu i porez ako ces je uvoziti u bih. S obzirom da nije eu doci ce te dobro skuplje. Recimo u Swe takav mozes naci za 5500 -6000 eur ( http://www.blocket.se/ostergotland/Mercedes_Benz_E_220_CDI_Kombi_Drag_k_Aut_53484763.htm?ca=23&w=3)

cca 5900 eur
preso 170.000KM


Malo sam jedno vrijeme vozao ovo auto i mogu ti reci da je udoban do bola i da je bolji (po mom misljenju) od C klase iz 2008 god
 
Super Moderator
jest bolji od c klase w204 al u panjevima i taj gore je preso 170 000km al u funtama!
ganjaj 320 cdi, kod nas je 320 cdi registrovan 2003-2004 godiste realno 13-19000KM zavisi od stanja i tako
 
Član
Jucer probao to auto...nikada ne bih dao 11-12.000 eur za to auto. Prije bih uzeo stariju E klasu. Ford mondeo 2010/11 je udobniji od ove W204ke.


Obozavam mercedes al C klasa je smece.
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Svako ima pravo na svoje misljenje, ne moras odma napadati i praviti nekoga debilom.

Ja imam pravo da kazem da je MENI bolja E klasa od C klase.
Mozda i nemam pojima sto se tice automobila al opet zasto moras sa nekom nervozom i agresovnosti odgovarati na postove?
 
Super Moderator
nije to nervoza ni agresivnost, samo realno govorim. ne mogu ja za tvoju skodu rec da je smece ako sam je jednom provozo il nikako. kakav je to w204 bio da mi je znat pa da je po tebi smece. ja sam hvala bogu imo priliku vozati dosta auta iz dosta klasa i mogu ti rec da je w204 tako dobar auto da ne mozes vjerovati. znaci od x auta koje sam imo, W204 bi mi bio u top 3. i puno skupljih auta od w204 sam vozio al mu nisu bila ni blizu. isto tako sam imo i w211. mozda je udobniji od w204 jer je veci auto, al to mu je jedina prednost
 
Član
Slobodno ti reci da je skoda smece,...meni to ne smeta.

Jucer probao taj w204:
Ubacivanje u rikveric je bezveze (manuelni je bio, moras zapeti ko sivonja da ubacis)
Nije pregledan pozadi (karavan sam vozao)
Retrovizori su mali za karavana.
Kad sjedes u nj. osjecas se nekako skuceno
Dugmad i oni prekidaci oko klime izgledaju i osjecaju se nekavalitetno (iso kao da sam sjeo u kiu a ne mereces)
Sto se motora tice mislim da ima neku djeciju bolesti isto kao i svi.
Sve to ne bi bilo lose da ti auto novo ne kosta papreno.
Automobil imao na satu 147900km.

Sto se mene tice s obzirom na cijenu i dobijeno mislim da ne vrijedi tih para.
 
Član
ja sam vozio w204 dizel sa 170-ak konja (mrsko mi traziti po netu koliko tacno ima pa halalite) i meni je auto predobro, mozda i najbolje koje sam ja vozio. jest da je bio skoro pa bukvalno nov i sa bukvalno top opremom koja se moze uzeti. osjecaj u voznji i lahkoca sa kojom se vozi neopisiva, kao ni kod jednog auta koje sam probao. unutrasnjost fenomenalna, sjedista kombinacija koze i platna su extra. za mene savrsena doza mercedesove elegancije. mozda sto sam mladji, pa bi mi E klasa bila previse :D
 
Super Moderator
Ma necu ja reci da je skoda smece to sam ti naveo kao pimjer da ne mogu reci kakva je jer nisam je toliko dugo vozio niti se vozio u njoj. Za rikverc ne znam kod mene je bio automatic, c220 cdi 170 konja, model koji spominje kolega. Kod mene je bio skoro 2 godine i 50-ak hiljada kilometara. Samo jednom mi je crijevo od turbine puklo i to je to. Auto imo 240 000km na satu a star bio 4 godine! Za dugmadi nije istina! A btw ista dugmadi su i u e klasi haha. Auto je taman pregledan, retrovizori su veci nego kod vecine auta al eto nebitno. Sad da me neko pita koji bi auto uzeo, definitivno bi w204 bio na vrhu liste
 
Član
ja sam vozio isto automatika kao i allroad. al je bio fakticki nov, ne znam jel presao par hiljada km. najvise me odusevilo kako ga je lahko voziti. bas ono sve potaman :D
 
Član
Prvo ovaj iz oglasa je preskup, a drugo što se tog auta tiče, taj motor je optimum za to auto, 177 KS, veoma dobro ide, za tu snagu ne troši uopšte puno po meni auto baš za naše standarde. Ako si s parama, ako možeš sipat i dat nekih 100KM više za regu, tu je naravno 320 cdi koji sa svojom hrpom obrtnog momenta nosi, al ja da uzimam uzeo bi 270 jer je, gledajući sa svih aspekata, baš tamam :)
 
Top