Pitanje za Strucne

Pitanje za Strucne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ Error: no frx.. kad budes radio i spajao zovi, a i kava moze.. ;)

a taj McHummer moze biti prva pomoc, al on nemoze ni blizu pokrenuti te woofere kako treba.. tebi treba kakav fini monoblock od bar 700+wrms na 2ohm.. ili dva dvokanalca..

@ menjic : pa normalno da ce svirat, al nece svak biti zadovoljan sa 20wrms iz woofera, nekome je dosta i tih 20wrms, a nekome nije ni 2kwrms kao npr. meni... :D
 
Član
Pa trazim i ja neko "pojacalce" nije ni meni dovoljno al ti vec nisi normalan u pozitivnom smislu

De ces 2kw slusati, pustis muziku i odes u kucu jel ?
 

Sky

Član
menjic je napisao(la):
Pa trazim i ja neko "pojacalce" nije ni meni dovoljno al ti vec nisi normalan u pozitivnom smislu

De ces 2kw slusati, pustis muziku i odes u kucu jel ?

pa ako vec trazis neko pojcacalce, imas neka 2-3 komada kod mahira (do 50 markica) pa mozes pogledat veceras na okupljanju ako dodjes
sorry for of :icon_biggrin:
 
Član
Kao sto si Sound... rece (a i ja sam ti to rekao) 35(ili 50ce) do gepeka i onda razvedes dalje sebi na pojacala to ti moze trpiti sasvim tu tvoji upremu a taj MC hammer ili sta vec je po meni fush slusao ga tako da znam sta govorim al ono MENI ne valja trazi bnesto 2go a rekao sam ti vec a i Sound ti je rekao cad11, magus oko 300markica i miran si za paje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top