PITANJE za folije

PITANJE za folije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e pozz ljudi
Sutra bi trebao ici u Hrvatsku i zanima me hocu li imati problema na granici jer su mi zatmljena zadnja bocna stakla i zadnja sajba??????
Dali da skinem folije i zanima me kako ih je najlakse skinuti????

Unaprijed HVALA!!!
 
Član
oke Hvala :)
a ako me slucajnu budu j*... za to jel mogu necim skinuti?
kao kljucem ili necim da zgrebem?
 
Član
ako bude trebalo da se skida samo ih malo zaguli sa ivice, jer ako ih negde na sredini raseces razlistace ti se i onda ces izgubiti citav dan cepkajuci komadice...
Konkretno, nije nikakav problem voziti sa zadnjim folijama, ni kod nas, ni u Hrvatskoj ni u Srbiji... evo i ja imam zatamnjena zadnja stakla, apsolutno se nista ne vidi s polja i nisam imao problema ni na granici ni sa liokalnom policijom u Srbiji.
kao sto rece semaitalian, samo vozi! :cool:
 
Član
Nema frke za to, granica nije toliko stroga, koliko je policija u državi stroga.

Znam ja, milion puta sam prelazi granicu Hrvatske, pola opreme nisam imao, gajba pive u gepeku, 4 torbe, roštilj, dvd,.... Ako te murija zaustavi to je druga priča.

Mada za folije nećeš imati problema :D
 
Član
buraz slobodno vozi,nece te niko nista pitat,,evo nekoo rece da srbijanci deru guzove za to,da kazem da sam ja prelazio do sada jedno 4 puta tamo,komplet auto zatamnjeno,nisam imao nikakvih problema,tako da ne skidas dzabe,ako budes slucajno,al ono slucajno morao skidat ne grebi nicim,,samo malo sa strane zaguli,da mozes prstom uhvatit,,i onda vodom spricaj,i odgulit ce se,onako suha nema sanse da se skine:)
 
Član
Po zakonu u Evropskoj uniji, Hrvatskoj i Srbiji dozvoljeno je zatamljivanje zadnje sajbe, i bocna stakla iza vozaca bez ogranicenje tamnoce folija, tako da ti niko nista ne moze. A kod mene su zatamljena sva stakla, cak i prednja sajba, stalno putujem kroz HR i SRB i nikada nisam imao nikakvih problema, niti je ko stomenuo sta za folije.
 
ponesi bocu razredjivaca i onu hrapavu krpu ako te budu sta zahebavali :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top