Pitanje za Banjalucane

Pitanje za Banjalucane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BiT

Član
Treba mi preporuka za dobrog majstora za plin.
Kupio sam auto sa plinom, a prije toga nisam imao dodira sa plinom u autu, tako da sam na nepoznatom terenu. Pomozite.:cool:;)
 
Član
za koji motor ti treba plin imam ja za prodati kit za sestaka sekvent,plin ti dobro radi moj kolega zlaja pa ako hoces javi se na moj broj pa odemo do njega 065/491-163
 
Član
Ja sam svoj plin radio u Luna gas-u u Derventi, extra sam zadovoljan... Oni su ti malo prije one raskrsnice gdje se sastaju ovaj put iz BL i onaj sto ide iz Srpca... Evo broj telefona pa pitaj... 053337112

P.S.
Oni su jedni od najjeftinijih, bar po pitanju ugradnje...
 

BiT

Član
PEROX je napisao(la):
za koji motor ti treba plin imam ja za prodati kit za sestaka sekvent,plin ti dobro radi moj kolega zlaja pa ako hoces javi se na moj broj pa odemo do njega 065/491-163
Nisi me dobro shvatio druze, ne treba meni plin da ugradjujem, imam ja ugradjen plin. Ali imam problema:icon_mad: sa tim plinom, pa mi treba dobar majstor za servis.;)
Jel ti drug u Banja Luci ili u blizini?

@Sina to mi je daleko samo za servis, treba napojiti moju masinu.:D ;)
 
Član
BiT je napisao(la):
PEROX je napisao(la):
za koji motor ti treba plin imam ja za prodati kit za sestaka sekvent,plin ti dobro radi moj kolega zlaja pa ako hoces javi se na moj broj pa odemo do njega 065/491-163
Nisi me dobro shvatio druze, ne treba meni plin da ugradjujem, imam ja ugradjen plin. Ali imam problema:icon_mad: sa tim plinom, pa mi treba dobar majstor za servis.;)
Jel ti drug u Banja Luci ili u blizini?

@Sina to mi je daleko samo za servis, treba napojiti moju masinu.:D ;)

Znas kako kazu, nemas ti para da kupis jeftino... Odnosno bolje otici dalje, pa odraditi to kako treba, nego blize, pa da se naplacas popravki i da te na kraju sve puno skuplje izadje...

U sustini i nije to toliko daleko, ja sam tamo isao nekoliko puta, a vozim 3.0, ne znam sta je kod tebe, ali i da je 4.2, to ti je na plinu 15-ak KM tamo i toliko za ovamo...;)
 
Član
Sina je napisao(la):
BiT je napisao(la):
PEROX je napisao(la):
za koji motor ti treba plin imam ja za prodati kit za sestaka sekvent,plin ti dobro radi moj kolega zlaja pa ako hoces javi se na moj broj pa odemo do njega 065/491-163
Nisi me dobro shvatio druze, ne treba meni plin da ugradjujem, imam ja ugradjen plin. Ali imam problema:icon_mad: sa tim plinom, pa mi treba dobar majstor za servis.;)
Jel ti drug u Banja Luci ili u blizini?

@Sina to mi je daleko samo za servis, treba napojiti moju masinu.:D ;)

Znas kako kazu, nemas ti para da kupis jeftino... Odnosno bolje otici dalje, pa odraditi to kako treba, nego blize, pa da se naplacas popravki i da te na kraju sve puno skuplje izadje...

U sustini i nije to toliko daleko, ja sam tamo isao nekoliko puta, a vozim 3.0, ne znam sta je kod tebe, ali i da je 4.2, to ti je na plinu 15-ak KM tamo i toliko za ovamo...;)
Pa nisu bas neki stucnjaci, ja sam iz Dervente i imam plin ugradjen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top