pitanje u vezi ulja

pitanje u vezi ulja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e imam pitanje.treba mi ulje koje se brzo zagrije:cool: ,ne znam tacno kako se zovu ta ulja,uglavnom neko ko je se brze zagrije,dosadilo mi cekati da predjem bar 20km da ga mogu pravo stisnuti:D
 
Član
tvoj je motor najboji za 10w40 a ono ti nije skupo, uzmi Ina ulje na pumpi nije nimalo lose.... :) :)
 
Početnik
ja bi stavio ono iz friteze kad odradi 50 pečenja mislim da mu je gradacija 10W60 al na fritezi mora pisat racing, to znaci da se grije brze od ostalih ulja
 
eh ja sam mislio da ce cijene biti mnogo vece,jer zadnji put kad sam mijenjao ulje na seatu,kad smo ga tek kupili,to je bilo prije nekih 5000km cojk mi zamjenio za Liqui Moly kostalo je koliko se sjecam oko 50 maca,nista jeftinije od ovih gore koje ste nabrojali.Ali ne znam koje je viskoznosti bilo.
 
Član
STOLE ABARTH je napisao(la):
ja bi stavio ono iz friteze kad odradi 50 pečenja mislim da mu je gradacija 10W60 al na fritezi mora pisat racing, to znaci da se grije brze od ostalih ulja


:icon_eek::D:D:D
 
KoKUz je napisao(la):
STOLE ABARTH je napisao(la):
ja bi stavio ono iz friteze kad odradi 50 pečenja mislim da mu je gradacija 10W60 al na fritezi mora pisat racing, to znaci da se grije brze od ostalih ulja


:icon_eek::D:D:D

ma bjezi,ovaj neki je "wanna be crank"

isti auto i isto furanje ne nekog selju i isto furanje na truHlog stojadina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top