pitanje u vezi radara

pitanje u vezi radara

Član
e ovako znaci mnogi znaju za radar na brankovcu kod zovkine pumpe,i prije 2h ja sam se ukljucio na glavnu cestu od puta fis-ovog shopinga,u susret je naislo nekakvo vozilo i njega je slikalo ali sam se i ja tu zadesio gdje slika,pa sad pitam sta radit ako dodje kazna??
 
Član
Nece doci tebi kazna, jer se zna koja strana rada je slikala i koji je senzor dao signal za prekoracenje brzine, prst u uho i popi hladno pivo ;)
 
Član
haha, ne sikiraj se, nece tebi doci, ako dodje odnesi je Peri Gudelju,nek je on plati:lol:
 
Član
ja mislim da taj radar nesto nije u redu stalno slika i pri malim brzinama popravljali su ga nedavno;)
 
Član
bivsi kolega imao situaciju sa radarom kod aerodroma u Sarajevu. Naislo vozilo iz kontra smjera i slikalo ga a njemu dodje kazna, beze pravo. Jos je on bas nekako pazljiv sa tim kaznama i strogo pazi na te radare. E jedino ako me nije slagao..
 
Član
ako dodje sta icu na sud imam 2 svjedoka koji su bili samnom i vidjeli citavu situaciju,ali ovaj sto je naisao u susret isao je minimalno 100km/h i kazna nije mala
 
Član
imao sam slicnu situaciju - aerodrom Sa Dok sam cekao tu kaznu kojoj sam se nadao a koja nikad nije dosla stigle su druge tri :lol:
 
Član
Sinoc me na otoci uslika al' cudno mi posto je zasvjetlilo crveno 2x, a znam kad me uslikalo kod kampusa da je 2x blicnulo fino isto foto aparat. Pa sve evo vjerujem da nesto nije uredu sa kamerom :lol: saznacu za koji dan :D
 
Član
beZZa je napisao(la):
Sinoc me na otoci uslika al' cudno mi posto je zasvjetlilo crveno 2x, a znam kad me uslikalo kod kampusa da je 2x blicnulo fino isto foto aparat. Pa sve evo vjerujem da nesto nije uredu sa kamerom :lol: saznacu za koji dan :D

za mjesec - neces prije Ja sam dole dvije uhvatio ;)
 
Top