Pitanje oko manjeg udesa, za iskusne

Pitanje oko manjeg udesa, za iskusne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Buraz mi je veceras imao manji udes, nista ozbiljno. Pa bi zelio da vas pitam, posto se ni buraz ni ja ne razumijemo bas oko toga.
lancani sudar je bio, zeni se ugasilo auto, vozilo iza zene sto je bilo je zakocilo, buraz potom zakocio, medjutim ovaj sto je isao iza brata ga je udario i gurnuo na auto ispred njega. Zena koja je za sve kriva, jednostavno otisla sa izvinjenjem :(

Policajci koji su vrsili uvidjaj kazu da on nece biti krv, pa da pitam dali je to istina?

I policajci su rekli da se ide sa nekim papirom direktno na osiguravajucu kucu ovog zadnjeg auta sto je kriv za sve da oni urade procjenu, jer ako odes na svoje osiguranje da ti urade procjenu pa to posaljes drugom osiguranju ovo drugo osiguranje ce traziti da oni vrse procjenu, i oduzit ce se...
Kod koga da ide, onda?

ujutru bih mogao postaviti slike, da mi mozda neko okvirno kaze koliko bi popravka iznosila?

i da, imam jedno pitanje, pojest cu se, naime poslije udarca koji je bio prilicno malen(da ilustrujem: na autu koje je brat udario napravio je samo par parnica po karambolci) a kod brata se polomila maska hladnjaka i vezni lim prednji, vezni lim zadnji, karambolka zadnja/prednja je pomjerena , ...itd, odjednom je pocelo curiti ulje iz motora, i to za cas je iscurilo svo :/
to me brine :(
glupo pitanje, ali sta bi moglo biti?
nesto sa karterom?
 
Član
Jesi siguran da je iz motora? Da nije servo ulje slucajno ili nesto takvo? Mozda je posuda ili neko crijevo osteceno? Tesko da je mogao tako lako ostetiti karter da ulje iscuri iz njega, kad je auto ugaseno nema odakle iscuriti osim iz kartera gdje se skuplja(ako je iscurilo SVO ulje kao sto kazes). Provjeri, ja bi prije rekao da je to recimo servo ulje ili nesto slicno.
 
CCisto sumnjam da je mogao karter da pukne! Pogledaj servo, ulje od kocnica ili slucajno da ti nije hladnjak pukao pa da permant nije iscurio jer je i on masan!!!!
 
Član
ma ljudi, kazem vam, ulje motora, crno "ko gar" i masno skroz(vatrogasci dolazili da operu cestu), nije ATF, nije permant...
rekao mi je jedan covjek da je hladnjak ulja(koje izgleda kao cijev na slovo "u" ispred hladnjaka se nalazi, pogledat cu to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top