Pitanje (Magnat Crusader 560)

Pitanje (Magnat Crusader 560)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Interesuje me sta mislite o ovom pojacalu, na njemu pise 4/3/2, 560w max, koliko bi on mogao imati rmsa i je li dovoljno jak da gura dva solidna woofera, ili da ga prebacim na prednje i zadnje sisteme (pise u potpisu)

imam takođe dls ca41 koji mi trenutno gura ovaj pioneerov woofer, eh sada je li ovaj magnat jaci od ovog ca41 i da li bi bolje gurao ovaj woofer ?

unaprijed hvala
pozz
 
Član
necu se pravit da znam. ovo je cisto onako moja pretpostavka, da to pojacalo nema sanse da gura 2 woofera...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Interesuje me sta mislite o ovom pojacalu, na njemu pise 4/3/2, 560w max, koliko bi on mogao imati rmsa i je li dovoljno jak da gura dva solidna woofera, ili da ga prebacim na prednje i zadnje sisteme (pise u potpisu)

imam takođe dls ca41 koji mi trenutno gura ovaj pioneerov woofer, eh sada je li ovaj magnat jaci od ovog ca41 i da li bi bolje gurao ovaj woofer ?

unaprijed hvala
pozz

malo kasnim sa odg. ali morao sam ti reci

ja imam magnat crusader 600 2/1 ch.

radi mi u brige na 4 ohma i gura mi 2 x pioneer od po 350 rms
mene je iznenadilo pravo da ti kazem snage stvarno ima za navedene specifikacije

ali ipak mi je slabo za pioneere i na proljece mi stize soundmagus x1502 sto im je mjera po mom misljenju ali magnat dobra strojka sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top