Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne) + SKAJ I SPUZVE ?

Pitanje - Četvrtaste cijevi / Šipke itd.. - (Metalne) + SKAJ I SPUZVE ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma moze ako ti nije problem, nemoj frku da ti stvaram :D

nadam se da ce sutra biti prohodno da odem kupiti to zeljezo negdje vec bem mu vishe :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug firma se zove ALBA tu su najjeftinije cijevi,a za eko kozu cu ga pitati,pa ti javim :icon_smile:

gdje se nalaziii?? tacno lokacija ili bar otprilike da kad dodjem mogu da se raspitam, i ako znas slucajno, vrse li dostavu odmah po kupovini-to bi mi puno znacilo :D
 
ibizasa je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
drug firma se zove ALBA tu su najjeftinije cijevi,a za eko kozu cu ga pitati,pa ti javim :icon_smile:

gdje se nalaziii?? tacno lokacija ili bar otprilike da kad dodjem mogu da se raspitam, i ako znas slucajno, vrse li dostavu odmah po kupovini-to bi mi puno znacilo :D

drug vjeruj mi da ne znam,danas sam starog pitao,a sad spava jbg-a,,negdje tamo u rajlovcu koliko sam ja skontao,pokusaj nazvati informacije i traziti broj tako ces najlakse dobiti sve informacije :D
 
Član
http://www.alba-uniprom.com/

hahah da nisi malo pobrk'o?? :D i ovi su tamo kod rajlovca, jer je ulica dobrosevicka :D
 
Član
aaaaaaaa emire, pa ja surfao, kucao alba rajlovac, gradjevinski materijal, pilana alba i nisam mogao naci :icon_biggrin:

koji si ti googler :cool: hvala ti puno, taman i broj ima da pitam odmah za dostavu i ostale detalje ako je ovo to to ;)

samo snijeg da ne zezne bilo bi super, mogao bih poceti i veliki dio posla obaviti akoBogda :D :cool:;)

hvala ti emire do ovih sivih oblaka :icon_biggrin:

EDIT: valjda se bave i ovim sto mene interesuje, tamo nema navedeno :(
 
ibizasa je napisao(la):
aaaaaaaa emire, pa ja surfao, kucao alba rajlovac, gradjevinski materijal, pilana alba i nisam mogao naci :icon_biggrin:

koji si ti googler :cool: hvala ti puno, taman i broj ima da pitam odmah za dostavu i ostale detalje ako je ovo to to ;)

samo snijeg da ne zezne bilo bi super, mogao bih poceti i veliki dio posla obaviti akoBogda :D :cool:;)

hvala ti emire do ovih sivih oblaka :icon_biggrin:

EDIT: valjda se bave i ovim sto mene interesuje, tamo nema navedeno :(

moj stari kaze da je tamo uzimao,mozda to nije ta firma,nezz jbg :/
 
Član
ma zvat cu i provjeriti, ha ya, ako ne bude onda cu ove sto su mi ostali preporucili provjeriti a ti vidi ako mognes sa starim jel to ta :D (ako je vec jeftinija od ostalih) :icon_biggrin:
 
Drug eo lijepa vijest :D imas na cengic vili,ulica nedima filipovica (broj nezz xd) blizu radnje "oviese" tako se valjda pise jbt ga,uglavnom ista je ta firma,eto nadam se da sam pomogao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top