pismeni rad učenika šestog razreda škole na Cetinju :)))

pismeni rad učenika šestog razreda škole na Cetinju :)))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam se ni nasmijao, mada svaka cast, ali nagledao sam se dosta, dosta goreg i debilnijeg... :icon_smile:
 
Član
znam jednog malog sto je pisao kako je isao medvjedu na rodjendan:lol::lol::lol:
rodica mi nastavnica pa cujem od nje tih bisera milion...
 
Član
da, moja izjava je bila gora, pa su je ostavili u zbornici, da profesori mogu da poprave raspolozenje mojim humorom svaki dan kad procitaju :lol:
 
Član
hehehe, kakav lik;)))).. ma ima kod mene u skoli ovakvih milion.. jedan drugar je u slobodnoj temi pisao kako se trkao negdje u neselju i poginuo jer je protivnik bio brzi, a on nije htjeo da popusti;))))..
 
Početnik
trizex je napisao(la):
jaran je u srednjoj svojevremeno isfurao rad, tema je bila slobodna, on je pisao o tome kako je hodao negdje po naselju, naletio je na nekog psa, uglavnom rad je zavrsio ovako

"....nazalost , od zadobivenih rana, ja sam podlegao."


Ma ej, mi vristali od smijeha kad ga je natjerala profesorica da cita pred nama, jos se posvadjao s njom sto mu je samo 3 dala, jer, po njegovim rijecima "molim vas lijepo profesorice, ovo je remek djelo" :D

hahahhahaha,,oj ti bogovee pa pravi zavrsetak rada....svaka cas;)tt
 
Član
ovaj moj half , napisao na pismenom , "odbijam pisati pismeni rad zbog nepravde " :lol::lol::lol:
prethodno mu je profesorica rekla da mora biti 2 sedmice sam redar :icon_biggrin: :cool:
na kraju dobio 4+ ,za iskrenost :lol:
 
Član
Ma svaka cast ovom prvom djecaku..ovo je cisti odraz jos 'sirovog' talenta..al ga ocito ima mnogo..izrazava se onako kako cuje nesto i vidi u stvarnosti bez obzira da li je vulgarno ili ne...a koliko knjiga remek djela dokazanih ima s milion vulgarnih rijeci..al to je umjetnost sto kazu..mozes gledati sex na filmu al za dnevnik je neprimjereno iako je jedan televizor:lol:al film je umjetnost...jos malo treniranja i ucenja pravopisa i ako se djete usmjeri na taj put sigurno cemo citati njegove knjige...a drugi je isto inteligentan mali jos i iskren..samo na drugi nacin onaj balkanski 'snadji se kako znas'...ovakva deca zasluzuju aznju definitivno..ne boje se reci sta misle i boli ih k.. sta cenastavnik na to ..a ne ko neki streberi zadube se u knjigu i strepe od jedinice ili cetvorke,a kasnije nisu sposobni naci posao ni s zavrsenim fakultetom..dok se ovakvi isticu i uspiju u vecini slucajeva...ovo je remek djelo za jednog osnovca a jedan dobio,ima i zalutalih profesora dokazano:lol:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
da, moja izjava je bila gora, pa su je ostavili u zbornici, da profesori mogu da poprave raspolozenje mojim humorom svaki dan kad procitaju :lol:

aj je podijeli sa nama?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top