Pioneer 3kw neznam dimenzije kutije za ovaj zvucnik??

Pioneer 3kw neznam dimenzije kutije za ovaj zvucnik??

Bio bi vam jako zahvalan kada biste mi pomogli oko dimenzija kutije za pioneer 3004 3kw.dali je neko radio i kako svira...imam taj zvucnik ali kutija je losa.Hvalaa svima.!
 
Član
Za pioneer woofere je neki standard 47 litara kutija, dobro sviraju na toj litrazi, port precnika 7,5 cm duzine nekih 25 cm i to je to :icon_smile:

Imas tu par slika mojih kutija pa pogledaj mozda ti pomogne ;)
http://www.bhtuning.com/izrada-kutija-t-57784.html
 
kad vec imas taj zvucnik nadam se da imas i pojacalo za njega kako treba, od minimum 800wrmsa jer je taj woofer prilicno gluh, ako ti je slabije pojacalo napravi vecu kutiju od propisane, 55L-60L

mada bolje to prodaj i uzmi slabije verzije pioneera jer sviraju bolje. ;)
 
ee raja hvala vam na uputstvu...vec sam koristio jednu od oko 50-60l ali nisam bio zadovoljan..imao sam pojacalo 2kw moralo je biti makar 800rms-a..sad nemam pojacala konkretnog za ovaj zvucnik ali trudim se da nabavim nesto zestoko.pozz
 
Član
ako si zinteresovan za nesto snage onda imam za tebe fino pojacalce
poslao sam ti pm
 
on u 50-60L i svira najbolje, neznam zasto ti nisi bio zadovoljan, kakav je bio port? nesto si fulao. opet ponavljam bolje to prodaj jer woof nije cemu ako nemas posteno pojacalo, al uvijek ce ga nadglasat ona dva slabija.
 
Član
2x 306 ili 2x 307 kupis za cijenu tog tvog a puno bolje sviraju kao sto ti SoundLunatic rece ;)
 
Top