PINZGAUER & VOLVO

PINZGAUER & VOLVO

Član
Vala, sto ljudi, sto cudi...Pinz je jedan od najboljih terenaca po meni, a ovog volva prvi put vidim da budem iskren...Svejedno, lep vozni park ti imas...:cool:
 
Ima jedan kod nas u Bihacu,uvijek bude na offroadu,Narandzast je i fkt nije normalan gdje moze sve proci.NA ovom su inace uradjene jos neke izmjene tako da je jos stabilniji.......

OVi tvoji su originali i super su
 
Član
Šta reći,rijetke i veoma zanimljive vozilice,svaka čast na trudu oko njih..Volio bih da ti mogu nekako pomoći jer znam kako je kad tražiš neko rješenje a nema niko da pomogne..

P.S. Bio sam u Rudinama za 1.maj, Hvar je za 5 :cool:
 
Član
Ekipa!!!!! Puno hvala za pohvale. Iskreno, mislio sam da je tema iscrpljena. Predstavio sam i malo mojih motora u garaži i jedan auto oldtimer u "foto & video off", pa tko želi neka pogleda, a ovdje može komentar.
Svako dobro!:smajli14:
 
Član
dobar ti je Pinz..Kolko mu je vrijednost?može odgovor i na Pm.
Dali je na prodaju?

kupujem "dobrog " Pinza sa ceradom ..
 
Član
dugo me nije bilo..putovao sam malo po eu, vidim da nema baš Pinzgauera..ja i dalje tražim jednog solodnog Pinza..Hvala nsumax na pm..[/font]
 
Član
ja sam nasao isto jednu 110-tku htio da kupim ali trazi lik 5000KM,mislim da je puno jer je lego motor,ako tebi nije puno dat cu ti ja broj pa se cuj sa likom
 
Top