Pik.ba prevara, tuzlak "vedrank"

Pik.ba prevara, tuzlak "vedrank"

BHT Ovisnik
Ma nemoze im se drugacije stati u kraj, ljudi valjda misle da je Tuzla preko svijeta, pa i ovako svako koju vecer upalimo auto i odemo na pice po 100-150km dalje iz grada umjesto da negdje tulumarimo, tako da nece biti ni do Tuzle problem otici, vjerujem da ima jos netko tko bi se provozao
 
Član
Nista ne saljite jos i tu pare da trosite. jedini trosak je da naspete gorivo i odete mu pred kucu i pred roditljima ga iznapadate ko konja i tu ce se naci neko ko ce to da sredi tj izgladi. Nisu Ljubace london tako da nacicete ga lako
 
Član
Nek neko koga je prevario isto uradi i njemu sa fake profila.
Vidim ima neke felge na profilu, neka naruci felge da mu posalje brzom postom,
On ce prilikom slanja morati platiti avans postarinu, a kad posta dovuce felge lagano odbijes postu.
Tko da ce biti kratak za jeno 50KM
Drugu neki dan postom felge dosle iz bihaca i 80KM postarina. Nek njegove budu 50KM posto su manje felge. :D
 
Član
https://www.olx.ba/profil/starigrad992
evo jos jednog prevaranta sarajevskog, ako neko zna bilo kakvu info o njemu nek napise.. prodao mi je iphone u vrijednosti 200KM gdje je maticna sprzena, bilo je licno nastimao je da radi ja sam odmah htio da vratim ali ni traga ni glasa.. vec par profila su mi potvrdila da ih je prevario ili pokusao prevariti
 
Top