Pijani Rus pao s osmog kata pa tražio cipele

Pijani Rus pao s osmog kata pa tražio cipele

Član
http://www.net.hr/webcafe/page/2010/09/07/0475006.html
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: :lol:
 
Član
vidis gdje smo mi a gdje ostali svijet, kod nas poginu sa 5 metara a po svijetu ljudi skacu sa zgrada ... normala hahahahahahaha :)
 
Član
i ovo opet dokaz da sam baksuz, ja sa stepenice da padnem slomio bi nesto, a kamoli s 8. sprata :lol:
 
Član
jes al kod nas padnu na beton :icon_biggrin:
i ovaj bi se sav polomio da je bio trijezan ;)
 
Član
Moj stari je pao sa krova kuce,direktno na zemlju,nije ni priblizno ovoliko visoko,ali nije ni zanemarljiva visina. Pao je direktno na ledja,i hvala Bogu nista mu nije bilo. Bio je na pretragama par dana,nisu ljudi mogli da vjeruju da se nista nije slomilo u njemu
 
Član
ArminM je napisao(la):
Moj stari je pao sa krova kuce,direktno na zemlju,nije ni priblizno ovoliko visoko,ali nije ni zanemarljiva visina. Pao je direktno na ledja,i hvala Bogu nista mu nije bilo. Bio je na pretragama par dana,nisu ljudi mogli da vjeruju da se nista nije slomilo u njemu

Kada padaš sa velikom površinom, tj., na leđa, to je cijela površina tvog tijela po kojoj se ta sila pada ravnomjerno rasporedi i u takvim slučajevima su manje ili nikakve povrede uzimajući u obzir iste kada bi padao na noge ili,... Da ne dužim, ja sam u srednjoj pao sa vrha sale, tj., kolika je visina onih konopaca. Pao sam na strunjaču debljine 10cm, na leđa, digao prašinu kao da je atomska pala, ustao, kao da se ništa nije desilo. Profesor i prisutni u sali nisu mogli da vjeruju da sam živ, da nemam NIKAKVE povrede i loma,...
 
Top