Pijana majka

Pijana majka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Dala 9-godišnjoj kćeri da vozi

Neimenovana Kanađanka iz Ontarija optužena je za prometni prekršaj jer je nakon pijanke svojoj devetogodišnjoj kćerki prepustila vožnju automobilom...

"Žena je bila zabrinuta da je previše popila na jednom društvenom događaju pa je svojoj kćeri prepustila volan do kuće", objavila je policija.

Djevojčica je vozila oprezno i polako po lokalnim cestama na jugoistoku Ontarija, ali ju je slučajna policijska ophodnja zaustavila kada je primijetila kako je sitna za volanom.
 
Član
jebote, pa kako je dijete znalo vozit...svaka joj cast...bolje nek je i dijete polako vozilo, nego da je ona pijana...
 
Član
ja znam jednog kamijondžiju stalno voda sina sa sobom(12 godina ima sin), i kad se napije sin vozi kamiJon
 
Početnik
mah, vecina danasnjih majki su fuj... treba im svima oduzeti djecu... nisam jednom vidjela kako majke stavljaju prioritet na frajere, a djecu stavljaju u totalno drugi plan... vidim to stalno, imam nekoliko poznanica koje ne mogu nikako da shvatim... da ne govorim da mnoge samo gledaju kome ce da uvale dijete, dok odu i naderu se alkoholom...

ne znam kako da okarakterisem ovu... ova mi je jos i gora... naderala se pred djetetom!

strasno!

ja sam samohrana majka, zato ne mogu da shvatim zene koje nemaju osjecaj odgovornosti spram svoje djece... sto su ih radjale ili sto ih nisu dale na usvajanje, kad se ne znaju ponasat kao majke! strasno!

ah, da... opet napisah svega!

@Faya_M5 - pa, naucila ga mama navrijeme, da moze da uskoci u "kriznim situacijama" hahahahahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top