PhotoShop.....

PhotoShop.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovak da pitam pocinjem da radim u PS i imam cs2 e sada koji je najbolji i ovaj cs2 cemi trajati samo 30 dana zanci trila versia pa ako neko zna kako ga registrovati da nebude demo verzija ... i koji je najbolji PS .D ;)
 
Imam ja "ljek"za PS2 ....
posalji mi e-mail na PM da ti ga posaljem.... (mrzi me traziti neki na netu).....
 
Član
skini photoshop CS3 portable ja ga koristim ne traži ni registraciju ni ništa a ima skoro sve meni nije još ništa zafalilo :D

http://bhtuning.com/showthread.php?tid=9207&pid=127958#pid127958
 
Član
jeli to ovaj od 54 mb sto je deyo stavio ili ovi drugi.??? stavio sam ovaj deyov da se skida .D
 
Član
ma ne treba ti ba za tuning bolji od CS-a...ovi noviji samo citaju vise formata i koji efekat imaju vise...al ovo za auta je dovoljno...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma ne treba ti ba za tuning bolji od CS-a...ovi noviji samo citaju vise formata i koji efekat imaju vise...al ovo za auta je dovoljno...


thx valjda cu ubrzo nauciti eto naucio sam spustiti auto zatamniti stakla i jos se zezam s felgama ali polako...
 
kod mene je cs2 imal ko ovaj serial number za pravu verziju da mi sent (D_cash izvini sto se mijesam all treba imeni lijek za ps cs2)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top