Photoshop usluga.

Photoshop usluga.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa trebam malu pomoć, da uradite ovo vozilo sa ovim kotačima, il nekim 2. sa ukusom...pošto planiram ove kupiti...

Svoje 18 sam prodao...

8yw5n9.jpg


25rpnhf.jpg
 
Član
ee brate cool vozilica, a kakve si feluge imao... i gdje i za koliko kupuješ te nove... :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Mislim da je ovako malo realnije,ipak su to tamnije fele i crvena nije toliko izrazena

i513280_e.jpg

Extra Erol, hvala... u pravu si ovako je realnije...

Salle je napisao(la):
ee brate cool vozilica, a kakve si feluge imao... i gdje i za koliko kupuješ te nove... :D

Prije sam imao ove http://i188.photobucket.com/albums/z245/mberescik/oz_superIII_bpl_10lipg_ci3_l.jpg 18 veličina

Ove što kupujem ako se odlučim za njih, a jako je moguće, stićiće iz Slovenije, cijenu još nisam dogovorio, dobit ću ih ispod cjene (nove), pa ti javim koliko.
 
Član
imaš li kakvih slika od audia, s tim felgama... joj ove su ti bile dobre skroz... ne znam što si ih prodavao...
 
Član
Salle je napisao(la):
imaš li kakvih slika od audia, s tim felgama... joj ove su ti bile dobre skroz... ne znam što si ih prodavao...

Ove što kupim će biti 17, 18 mi uništi vozilo na našim cestama. Slike sa onim nemam na ovom laptopu, kad stignem doma, stavim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top