Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje počelo< Tema prerade na 1. stranici - Prvi krug

Photoshop Tuning Turnir >Tuniranje počelo< Tema prerade na 1. stranici - Prvi krug

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
POŠTIVANJE PRAVILA JE OBAVEZNO, SVAKI PREKRŠAJ ĆE SE STROGO KAŽNJAVATI.

PRIJAVA I UČEŠĆE NA TURNIRU

[*]Pravo na učešće imaju svi članovi foruma
[*]U temi PHOTOSHOP TUNING TURNIR organizator postavlja fotografiju koja će biti zadatak za prerade
[*]U temi namjenjenoj za prijave takmicara, svi koji žele da učestvuju, dužni su da se prijave
[*]Krajnji rok za predaju radova, definiše se prilikom objavljivanja fotografije koja će biti predmet prerada
[*]Nakon isteka roka za predaju radova, svi radovi se pregledaju. Ukoliko se uoči neka nepravilnost, rad se poništava, autor diskvalifikuje, te dobija zabranu učešća u daljem takmičenju na određeni period
[*]Prijaviti možete jedan rad u toku jednog takmičenja
[*]Fotografija mora biti uploadovana na neki od online host servisa ili putem foruma
[*]Rezolucija fotografije koju objavite mora biti min. 1600 x 1200 pixela (poželjno postaviti "thumb" prikaz, zbog što veće preglednosti
[*]Rad mora biti prijavljen prije isteka roka za objavu radova, u protivnom vaš rad je nevažeći i automatski će se izbrisati
[*]Ukoliko dođe do nesuglasice ili pak sumnje o ispravnosti vašeg rada na zahtjev odgovornog lica (organizatora) dužni ste putem privatnih poruka obrazložiti stvari koje budu nejasne
[*]U temi za prijavu radova smiju biti samo postovi s prijavama prema prethodno napisanim pravilima u protivnom vaš post će se smatrati spamom te biti strogo sankcionisan!
[*]Strogo je zabranjeno objavljivanje radova prije zavrsenog glasanja! Ukoliko takmicar obznani svoj rad prije zavrsetka glasanja, automatski ce biti diskvalifikovan!
[*]Radovi ne smiju biti potpisani, prije nego glasanje bude zavrseno! Nakon zavrsetka glasanja, na vas rad, mozete staviti potpis!

GLASANJE

[*]Glasati mogu svi članovi foruma
[*]Za naj rad glasat će se putem ankete (automatski), gdje će svaki glas biti javan
[*]Trajanje glasanje određivat će organizator
[*]Za svaki rad možete glasati po jedan put (u svakom takmičenju po jedan glas)
[*]Glas koji dajete mora biti objektivan
[*]Svaki objektivan glas je dobrodošao jer može biti presudan u izboru naj rada
[*]Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku
[*]Radovi ce biti objavljeni pod siframa te ce se glasati za rad pod sifrom, kako bi se broj malverzacija sveo na minimum!
[*]Clanovi koji se takmice u PS Turniru nemaju pravo samoglasanja (tj. ne mogu glasati za svoj rad), u protivnom se glas brise
[*]Clanovima koji se takmice u PS Turniru nije dozvoljeno komentarisanje radova dok se ne zavrsi glasanje!





Prijave gotove:icon_biggrin:


Prijavljeni clanovi do 20.01.2012. godine do 12:00 sati su:



1. Anais
2. Death_beat
3. phantom
4. tibor987
5. mahe007
6. soffa
7. tarik_91
8. Amel SF2
9. zlajaaa
10. drogba
11. black angel
12. Dzoni3
13. Taaky
14. ibizasa
15. Trozic
16. damirchek
17. sandy_mo
18. OmO
19. vw_damir
20. Knezho
21. Jurke
22. Bevab
23. B.M - Floyd
24. Hidraulic
25. G2_1.6B
26. GOLF TZ

Rok za predaju radove je 25.01.2012. godine do 12:00 sati. Svi prijavljeni su duzni poslati rad u visokoj rezoluciji, na E-mail: ps@bhtuning.com

U mail-u obavezno napisati ime i nick autora!

Kako radove treba poslati piše u pravilima! Poželjno je da kada pošaljete rad na mail, da nam javite da ste poslali.


Temu prerade možete skinuti sa linkova:

TEMA PRERADE
http://www.autowp.ru/pictures/citroen/c4/autowp.ru_citroen_c4_bioflex_2.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/710/autowprucitroenc4biofle.jpg/



Za članove koje ne zanima visoka rezolucija, slika je:




Molimo vas da se pridrzavate pravila!



Ukoliko imate nekih pitanja možete se javiti Nexus-u ili meni.


<iframe src="http://free.timeanddate.com/countdown/i2y0dv9d/n691/cf100/cm0/cu5/ct0/cs1/ca0/co1/cr0/ss0/cac00f/cpc00f/pceee/tcfff/fn3/fs200/szw576/szh243/tatRadove%20mo%C5%BEete%20predati%20jo%C5%A1%3A/tacf00/tptVrijeme%20za%20predaju%20isteklo/tpcf00/iso2012-01-25T12:00:00" frameborder="0" width="576" height="243"></iframe>

Pozdrav i sretno u takmicenju.

BHT Team
 
Član
Sretno :) Mene ovaj citrON ubi u pojam :D Imam hiljadu "baza" te ovaj fazon te onaj ni sam neznam sta da cinim... a nekakv mu je cudan ugao sve moras crtat bem ga ;)

Mozda i stignem veceras zavrsit, vidjet cemo... mada vise volim da prenoci :D
 
Član
Anais je napisao(la):
Sretno :) Mene ovaj citrON ubi u pojam :D Imam hiljadu "baza" te ovaj fazon te onaj ni sam neznam sta da cinim... a nekakv mu je cudan ugao sve moras crtat bem ga ;)

Mozda i stignem veceras zavrsit, vidjet cemo... mada vise volim da prenoci :D

ja naletih da sve paše, završio već :D al neka, ima još 4 dana da se šta mijenja :lol:
 
Član
Blago tebi xD Ja nit donora nit kog vraga hahaha sve laganini... trazim slikice, kako mi sta zatreba :123:
 
Član
da polozio ispit evo sad doso paa ja radio neki dan ovog citroena ali nije ovakvi ugaoo...all hajj sad potrositi jednu kilu zivaca dok nadjem slike pa sutra pocinju radovi....:)
 
Član
Bogati, em sto je auto glupavo za radit, sta god stavis na njega izgleda ko piletu pimpek, + evo ti vraga aj nadji donora felgi da je pod slicnim kutom :icon_eek::icon_eek::icon_eek: a i ono sto nadjem, felge su k'o sa shopping kolica :icon_eek:
 
Administrator
Pa Tibore ne može se svima ugoditi. Je li takmičenje ili nije? Nećemo staviti nešto bezveze, npr sliku sa boka i da odmah nabaciš felge i to je to. Možda je nekome ovo lagano pa će uraditi, al' će mu sljedeća tema možda biti teška, koja će tebi možda biti lagana i td...
 
Član
Ma nema to veze bolan, samo kukam za svoje jade, ali sam rijesio to :icon_biggrin: Posto me auto nerviralo, ostavio sam samo krov, ostalo sam sveeee bacio i problem rijesen :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top