Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug - Drugo kolo >Glasanje traje do 24.02.2012.

Photoshop Tuning Turnir >IZBOR NAJ RADA< Prvi krug - Drugo kolo >Glasanje traje do 24.02.2012.

Koji je po vama najbolji rad?


  • Total voters
    70
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
3 i 5 mi se sviđaju, jedva sam se odlučio i opet ne znam jesam li pogriješio.

Najiskrenije, očekivao sam mnogo više.
 
Član
Dosta neuredno za moj ukus...

1. extra ideja, ali jako neuredno... da si ostavio jos par sati posla na njemu bilo bi 10 puta bolje
2. fino zamisljeno ali jako lose selekcije, takodjer jako neuredno
3. Previse detalja, ovih linija kokcika i slicno, cak imas viska kockicu u "zraku" iznad stopke, moglo je malo "cistije" ali nije lose
4. fino zamisljeno, solidno odradjeno jedino Ova "koka" se nije uklopila onako kako si zelio, ova joj ruka retardirano djeluje.
5. Sitne ali kvalitetne prerade, jako uredno.
 
Administrator
Dodan još jedan rad. Došlo je do greške jer je rad poslan na pm umjesto na mail, tako da je nenamjerno zanemaren:icon_biggrin:
 
Član
jojj pa bas bi see i moja svabija uklopila ovdje al haj prestavit cu je nako a 3 nije lose samo detalja ima i ova tablica smeta i farovi su mi pretamni 5 je po meni dobro ono spusti zatamni i to je to..kao da su felge sa golfa 3 na njoj...:D...u ostalom glasat cu za fabiu....:lol:
 
Član
soffa je napisao(la):
jojj pa bas bi see i moja svabija uklopila ovdje al haj prestavit cu je nako a 3 nije lose samo detalja ima i ova tablica smeta i farovi su mi pretamni 5 je po meni dobro ono spusti zatamni i to je to..kao da su felge sa golfa 3 na njoj...:D...u ostalom glasat cu za fabiu....:lol:

5. je mrtvi german style nemoze bolje za moj ukus :D
 
Član
1.ovi kojekakvi graffiti il sta vec odudaraju i ne uklapa se auto u cjelokupnu sliku. ne znam, nije sjelo nekako.
2.iskrivljena sva. felge, gume.. branik prednji se nije uklopio. pozadina je mogla malo bolja.
3.puno detalja. kockica, linijica, crtica. nije lose uradjeno. mada ocekujem da auto dozivi neke, hajmo rec, malo drugacije prerade. sve u svemu, nije lose.
4.nije lose, ali boja odudara od ostatka slike i ova cupi mu nikako ne treba.
5.cisto, pedantno, uredno. jako lijepo izgleda. imas glas.
6.nabacene samo felge. a mogle su se i ljepse nac (msm. da bolje pristaju autu)
 
Član
Druga slika haman pa precrtana Fabia vRS, treca je 70 % Fabia Monte Carlo. Meni se najvise svidja pod brojem 6. :icon_biggrin:
 
Administrator
Pobjednik četvrtog kruga je black angel sa radom pod rednim brojem 5, sa 32 osvojenih glasova.

Čestitamo black angelu, a ostalima puno sreće u daljem takmičenju.

Black angel nema pravo učestvovanja u narednim krugovima, do finala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top