Photoshop styling Ocjenjivanje

Photoshop styling Ocjenjivanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ova tema je namjenjena za ocjenjivanje radova.

UCESNICI

1.Trozic 65
2.Cico_ 59
3.knox 58
4.allroa 51 *-* Death 51
5.Remble 48
6.vlatko 26
7.pana 19
8.Guil 18
9.Fast 17
10.boos 14
11.farr 9
 
Član
objasniću prve tri ocjene...

1. allroad 10 (lijep rad,neobičan bad look,dobro uradita hauba i farovi,branik je lijepo uklopit,prednja feluga je dobro uradita dok bi zadnja mogla još unutra,prag takođe dobar,zadnja brava je uklonuta dobro,lijepe špigle,dobro uradita bijela boja na autu, auto se lijepo uklopilo sa pozadinom....)

2. cico_mevle 9 (neobična ideja,interijer dobro uradit,inače karoserija dobro legla na ovjes od monster trucka od čega je već,prednji kraj se mogao kvalitetnije uraditi,pozada auto djeluje usukano,sve u svemu dobar rad i prije svega neobična ideja...)

3. Remblender 8 (fino uradito,lijepo su urađeni svi djelovi,neobično urađeni farovi i kombinacija boja,feluge nisu baš najbolje legle,mislim dobar je položaj i uklopito je dobro ali mi djeluju nerealno,takođe dobra idjea za pozadinu...)

4. Death_beat 7
5. GuiLTy90 6
6. knoxville 5
7. vlatko_baba 4
8. fast..tuning20 3
9. BoosT666 2
10. panajotis 1
11.
12.
13.
14.
 
Trozic: 10
cico_mevle: 9
allroad 8
knoxville: 7
Remblender :6
Death_beat: 5
vlatko_baba: 4
BoosT666: tebi 3
panajotis: tebi 2
GuiLTy90: 1
 
Član
e ovako:
10 Remblender(svidja mi se ovakav tuning auta, greska na donjem djelu branika)
9 allroad(extra rad, mislim da bi bio bolji bez sibera i antene)
8 Trozic(extra rad...)
7 Death_beat(zadnja guma je kockasta, a prednja guma se ne vidi uopste od felge, odsjaj planina u garazi)
6 knoxville(odsjaj planina u garazi, prednji branik i blatobran su mutni)
5 cico_mevle(zanimljiva ideja, pored toga dobro je uradjeno, ali nije po mom ukusu...)
4 vlatko_baba(malo je lose odradjen branik)
3 panajotis(lose uklonjena registracija, mnogo spusten branik)
2 fast..tuning20 (vidi ti se guma od automobila sa pozadine...)
1 farre(ima mutnih djelova na slici)
 
Član
Trozic 10
knoxville 9
Death_beat 8
cico_mevle 7
allroad 6
vlatko_baba 5
Remblender 4
panajotis 3
farre 2
GuiLTy90 1
 
Super Moderator
Trozic 10
Death_Beat 9
knoxville 8 (da si branik malo bolje uradio i onaj odjaj u autu bilo bi 9)
cico_mevle 7
Remblender 6
vlatko_baba 5 (branik ne valja al neobican rad)
fast..tuning20 4 (nije lose s obzirom koliko dugo radis al iskreno moras se potruditi malo bolje)
panajotis 3 (pozurio si previse)
farre 2
BoosT666 1 (farre-ta sam bolje ocjenio jer je uzimo bolje djelove od tebe... pokusaj sa djelovima sa vecih slika ovako je puno mutno)
 
Član
evo meni (emir) 4 najbolja rada:

trozic - sve super, a farovi pogotovo
allroad - jednostavno mi se svidja :D
knox - jednostavna, a opet mocna
death_beat - isto ko i kod knox-a nista previse uradjeno, a pravo mocna ispala

sto se tice cice-previse extremno za moj ukus, ali poprilicno kvalitetno uradjeno...
 
1.Trozic(zbog cure :) zezam se, rad je pedantan, vidi se da si pazio na sve sitnice ;) (ali idalje je losiji od mog :) )
2. Remblender (super rad, nemam zamjerki stvarno)
3.cico (super ideja, neobicna..sto se tice izvedbe, sve super, samo malo ovaj zadnji branik nesto kriv ostao (ili tako treba?!), hahaha dobar tuning one zenske)
4.Knoxvile( dobar rad, zamjerka za male gume i malo ti je mutno ostalo na gornjem dijelu usisnika na braniku, ali fabia je stvarno premocna ;) ah da...svidja mi se sto imas isti stil kao i ja, bez velikih prepravki na autu, a opet dobar tuning)
5.allroad (super stvarno, nemam zamjerki..samo et, meni se vise svidjaju ove prethodne ideje)
5.vlatko(kakve su ovo felge :) , kriv ti ostao prednji branik)
6.panajotis (lijepa kombinacija boja, ali ostala previse visoka, lose odradjeno oko guma i felgi, presvijetlo i zaboravio si retrovizore ofarbati)
7.Guilty (dobra ideja, ovo fabia cross?, zamjerka sto je lose uklopljeno sa pozadinom, ugao auta i tamni dio ispod auta na podlozi)
8.fast.. (mutno previse, losh kvalitet same slike..)
9.fare ( trebao si malo ljepse obraditi gornji dio farova, i nije dobro prednja felga uklopljena)
10.Boost (lijepo. mali savjet, ako moze:kada koristis donore, koristi slike sa vecom rezolucijom, jer vidis kako se ovdje izgubio kvalitet felgi, mutne su..)
 
Član
ma ajde sta , zavrsilo se takmicenje najvaznije je da supostavili radove skoro svi vidjeli razmjenili misljenja i eto kako ocjenjivanje sporedna stvar :icon_smile:
 
Opis je nabrzinu posto sad nemam vremena.... znaci samo da se ocjene zbroje....
sutra detaljnije....

Trozic 10 (mnogo fin rad, a jos nije zavrsen - puno paznje posveceno detaljima - dosta napredovao za kratko vrijeme)

allroad 9 ( takodje fin rad bez zamjerki ali nemozete dijeliti prvo mjesto)

cico_mevle 8 (Fino uradjen i luda ideja - hrabro, samo reci teti da se drugi put poceslja, vise necu tolerisati takve izlaske :) )

Death_beat 7 (najveca zamjerka radu sto je u hangaru a nema odraza na autu)

knoxville 6 (najveca zamjerka radu sto je u hangaru a nema odraza na autu, mada je rekao da je auto napolju sto je jos veci minus jer onda bi svijetlo trebalo biti drugacije na samoj zgradi)

GuiLTy90 5 (posto znam koliko radis dobro si napredovao)

vlatko_baba 4 (dosta djelova ne lezi kako treba)

BoosT666 3 (dosta mutnih detalja....... ali fina zamisao)

fast..tuning20 2 ( kompletna slika mutna.... komp nije razlog.... mozda program)

farre -1 (nepostovanje pravila - to me uzasno nervira)
panajotis -1 (nepostovanje pravila - to me uzasno nervira)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top