photoshop, pomoc

photoshop, pomoc

Član
trebalo bi da mi neko ko ima vremena i ko bas dobro radi u photoshopu da mi uradi ove felge da vidim kako ce stojati na autu ali da malo bolje to ispadne, ajde pomoc ljudi ;);)
evo slike na koje auto i koje felge i ako se moze auto malo spustiti tj da bude bas ono fino sve odradjeno i malo stakla zatamniti na njemu ;)
jos da kazem, felge bi trebale bit 18", da se to odradi znaci da je veca felga nego ova originalna na stilu, gume bi bile uze ali kad se sracuna na kalkulatoru felgi isti obim ostaje tj ista velicina ukupno felge i gume kao i ove originalne.. ugl znate sigurno na sta mislim, evo slike auta(nije moje auto ali je ista boja, nemam nesto pretjerano slika od svog stila) i felgi koje bi se trebale odraditi znaci
309nejo.jpg

2q1i83d.jpg

fa8ys2.jpg
 
Član
Ja ne znam šta imaš raditi ove felge u PS.. za novija auta jedna od najboljih mogućih felgi je upravo ova ;)
 
Član
soffa svaka cast, to je to:cool::cool:
@zlajaaa - hocu da budem siguran posto mi je auto s 4 vr nisam bio siguran kako ce to stajat na mom autu, nasao sam na google-u slike tomasonki na stilu ali sve i jedan je bio 2 vrata :cool::cool::cool:
 
Član
ma neces sigurno pogrijesiti meni se sve tomasonke svidjaju i na bijelom audiju kod rodjka su tomasonke crno crome verzija...ma odlicno stoje na autu..drago mi je da ti se svidja meni odlicno stoje ove na fiatu..;)
 
Top