Pezol 407 by ZammbOdrift

Pezol 407 by ZammbOdrift

Evo da predstavim i svoju vozilicu, radi se u peugeot 407 sw 2.0HDI 103kw , oprema sportpack+ (klima,koza,xenon,JBL ozvucenje, grijanje sjedista, 17ke, itd itd...)

Na njemu nesto malo prerada Alu 18` tomasson tn1 , KW opruge 30mm, neke lajsnice, malo carbona i to je to... fabrika ostalo...

bi5nvk.jpg


kcxkc6.jpg
 
Član
RE: My Peugeot 407

Jedan od najljepsih karavana ikad napravljenih bar sto se mene tice. Dobra ti je masina, bas me cudi za taj paket opreme da nema rt3 sistem. Kakav ti je ono hepek kod prekidaca za podesavanje visine svjetala..Jel ti gdje zapeo ovako gledano izgleda dosta nizak
 
Član
RE: My Peugeot 407

Najljepsi SW definitivno.Bas i mene cudi kako nema RT3 a sport paket sto se vidi. Feluge su sjele ko budali samar;).

Steta samo sto nije automatik:cool:

Sve u svemu vozilica za 10;)
 
Član
RE: My Peugeot 407

pa i ovo auto stalno vidjan na carsiji:D,odlican pezo svaki put se okrenem da ga vidim,sve pohvale za auto :cool:;)
 
RE: My Peugeot 407

Pa slazem se sa vama haha, i on je dosta vremena na carsiji, a sto se tice felgi i meni se isto cini jer je stvarno prevelik, jer za auto sa 4.9m duzine i 1.75sirine 18-tica i nije neka felga aman zaman mada i za nju moram kreditom gume kupiti a da ne govorim o 19,20,21 nebitno sa pdv-om ili bez, MNOGOO...

Evo jos slika od pezola... :D

2nibrxv.jpg


2ce57jl.jpg


Ovdje se radi o JBL ozvucenju, koje mi je ujedno jedno od najdrazih stvari na njemu

dcwroy.jpg


jtkown.jpg


t9gw0p.jpg


A OVAKO IZGLEDA KAD MERCEDES ML NALETI NA LOKVU PUNU BLATA PRI NEKIH 100km/h :D :D

s2w5tz.jpg



eto toliko pa ce obet biti..
 
George je napisao(la):
odličan :cool: sviđa mi se, prijatelj ima istog samo on još ima veliku navigaciju

e jbg , i mene nervira sto nema , nije mi jasno, bas sam citao na Servis Boxu , njegov broj sasije samo tri x-a ima , to je da nema navigaciju, nema fabricki bi-xenon i nema 18-ke nego 17ke fabricke... a ostalo bas ima sve, i sto treba i sto netreba... :(

iiiiiiiiii daaaa, zaboravio sam najdrazu sliku, neko je cak i spominjao panoramu...

jg432t.jpg
 
Član
joj koliko je mocan, ova slika gdje se vidi panorama je prejaka

fkt auto koji moze zadovoljiti skoro sve potrebe. iako nisam nikad imao puga vjeruj da ti zavidim, ovo je prava ladja, i imamo ti na cemu zaviditi, odlican je
 
Top