pezo 308

pezo 308

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nosilac mnogobrojnih titula i nagrada, koje su potvrdile sve njegove pozitivne karakteristike, Peugeot 308, za kupce u Bosni i Hercegovini, sada je dostupan po cijeni od 28.990 KM.


„Peugeot 308, od svog prvog pojavljivanja pa sve do danas, postao je veoma omiljen, što pokazuju i prodajni rezultati. U 2008. godini Peugeot 308 drugi je najprodavaniji Peugeot model u Bosni i Hercegovini, odmah nakon najprodavanijeg Peugeot-a 207. Ali ne samo da su kupci prepoznali vrijednosti ovog automobila, nego su i stručnjaci 308-ici odali počast višestruko nagrađujući ovaj model“, izjavio je Ismet Kapo generalni direktor kompanije Vermont, generalnog uvoznika i distributera Peugeot vozila.


Među najznačajnijim nagradama modela 308 nalazi se nagrada Zlatni volan u Njemačkoj, dok je i dobitnik internacionalne nagrade motor godine 2008., kao i automobil godine u Rusiji za 2009. godinu.
Osim odličnih performansi za koje je i nagrađivan, Peugeot 308 je i dvostruki Ginisov rekorder po najmanjoj potrošnji goriva i emisiji štetnih gasova.
 
Na slikama ruzno izgleda sto jest jest, al' kad sam sa starim isao da kupimo aditiv za naseg Peugeota u salonu sam vidio 308-icu i mogu reci da sam zabalio uzivo kad sam je vidio, auto uzivo izgleda prelijepo, nikakvi ogromni farovi sto spominnjete, i svakakvih mana, auto uzivo jednostavno prelijepo izgleda, stari htjeo mijenjati, al' mu ovaj reko da je jeftiniji od naseg auta, i da ne radi zamjene gdje on mora donaplacivati!!!!
 
Član
308 je perfektno auto... izgleda odlicno,u sarajevu imaju 2 bijela 1 2 vrata i jos jedan 4 vrata,oba su odlicna mada meni bolje sjeda onaj sa 2 vrata.. U ostalo ne ulazim jer ne znam,po izgledu je perfektan!!
 
Član
ma ne valja mu ba HDi...dzabe sto je dobio nagrade za najbolji i najstedljiviji motor, kad TDI manje trosi od njega...jesu glupi ti strucnjaci u ziriju...:lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma ne valja mu ba HDi...dzabe sto je dobio nagrade za najbolji i najstedljiviji motor, kad TDI manje trosi od njega...jesu glupi ti strucnjaci u ziriju...:lol:

;) :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top