Peugeot 407 pro i kontra

Peugeot 407 pro i kontra

Član
Pozdrav forumasi trebalo bi mi malo informacija vezano za 407-icu interesuju me pozitivne i negativne kao i problemi koji mogu da se pojave na tim vozilma, bit cu zahvalan na svi informacijama.
 
Član
Drug ima 407icu.. potrosnja smijesna stvarno, ispod 5 litara otvorene...kvarova vecih nije imao pa ne znam cijene...hdi imaju fap i plivajuci zamajac...mana je previse dug i nizak prednji kraj-ispred tockova...na dosta mjesta je problem njega okrenuti...drug je vec odvalio lip a kako je krenuo, i branik ce :) preko zime ga ne vozi uopste, ima drugo auto a zbog tog prednjeg dijela je malo problematican u snijegu ako ne vozis po ravnom
 
drzi se samo 2.0 hdi motora i rucnog mjenjaca,automatici si zeznuti za odrzavanje i ljeni,ako se tog drzis miran si :)
 
Super Moderator
fap se skine i ugasi softverski. prodas taj filter ljudima koji kupuju katalizatore i vratis nesto love
 
okanite se skidanja fap filtera,ja vozim vec drugog peugeota s fap filterom i s 2,5 kg adiriva vozim 6 godina,a cirka 100 km sam platio punjenje u servisu,i nikakvih problema,radi 100 km,platit cca 500 km za skidanje,prepravljanje itd,i kasnije nikad bez gresaka itd,a gdje god van bih odes,mozes enormnu kaznu dobit,a danas sutra,na tehnickom neces proc....
 
Super Moderator
kako nikad bez greske? evo ja na svom autu svu ekologiju poskido i pogasio i nikad greske nikakve. plus sto auto bolje radi, bolje ide i duze ce trajat. ekologija samo gusi auto, prlja motor i stvara dodatno opterecenje. nista dobro za motor tu nema
 
Član
Nema nista od fap filtera kada ga ukines dok je sa katalizatorom druga prica :D
Fap se moze ukinuti i dijagnosticki i fizicki od 50€ pa navise , plivajuci nije toliki problem kao kod 307.
A vise informacija o 407 imas u mome potpisu :D
 
Super Moderator
Nema nista od fap filtera kada ga ukines dok je sa katalizatorom druga prica :D
Fap se moze ukinuti i dijagnosticki i fizicki od 50€ pa navise , plivajuci nije toliki problem kao kod 307.
A vise informacija o 407 imas u mome potpisu :D

zavisi kako koji fap. neki su bas skupi. recimo ja da sa bmw-a skinem daju mi 200-250 KM za njega
 
Član
okanite se skidanja fap filtera,ja vozim vec drugog peugeota s fap filterom i s 2,5 kg adiriva vozim 6 godina,a cirka 100 km sam platio punjenje u servisu,i nikakvih problema,radi 100 km,platit cca 500 km za skidanje,prepravljanje itd,i kasnije nikad bez gresaka itd,a gdje god van bih odes,mozes enormnu kaznu dobit,a danas sutra,na tehnickom neces proc....
Gdje je to skidanje 500 KM , a u kojem servisu punjenje 100 KM ??
Ja sam ukinuo FAP za 50€ i nikakvih , ama bas nikakvih problema nemam , ali back to topic
 
u mostaru sam na 307 platio 40 km kilo,davnooo,u 607 jos nisam punio,4 ipo god u mene nisam jos punio ne javlja jos da je razina niska,dalje,fap filter ima vise stvari koje stiti,al o tom po tom.... a fap ko fap u hrvatskoj se mjenja za smjesne cifre,uzmu tvoj stave ti novi,razliku platis,al necu spanati temu,moj glas je za 407 :)
 
Član
Ja kada sam uzeo 307-icu litar aditiva je kostao nesto preko 160 KM u ovlastenom, a to je bilo 2007 godine. Fap filter je tada bio debelo preko dvije hiljade markica . A i dan danas litar aditiva je preko stoje u ovastenome. Sto se tice te price za za zamjenu fap filtera u hrvatskoj prvi put cujem i mislim da je to prica za malu djecu , bez ljutnje.
 
raspitajte se,hrvatska ima zakon o oizvozu opasnog otpada u sta spadaju i fap filteri,koji se vracaju u peugeot nazad,a akp ste vi uklonili fap,znaci svi moraju.... i cca zamjenjeni fap kosta cirka 500 km ovisno o modelu,a fap moze otic jedino nakon 300000 km i tad ako ostanes vise puta bez aditiva al necu ic.na tu temu reko sam vec...
 
Top