Peugeot 406 coupe iz Sarajeva ?

Peugeot 406 coupe iz Sarajeva ?

BHT Ovisnik
Gledali smo ga jucer, ljepsi je uzivo nego na slikama,jer je slikano losijom kamerom,snijeg i to. Ima ulaganja oko farova malo sto su popucale kopce i zadnja cosa na braniku. Pa me zanima dal netko zna kako je inace cuvano, jel bilo problema, jer je vec 5-6 godina u Sarajevu.
 
BHT Ovisnik
Uzivo nije los kao na slikama,jer je lakiran komplet, unutra sic jeste poderan,ali drug ekozne imam. Na volanu malo,al i to imam.
Razlika od crvenog je sto je ovaj 2 godine mlađi, i ima bolji motor, redizajnirani jaci motor od ovog sa 190KS,pa i to dosta znaci. A u pitanju je zamjena. Auto ne lupa nigdje nista,to je utegnuto,od mehanike treba senzor ABS-a promjeniti. Motor fino radi, pa kontam da nema nesto skriveno ako ga tko zna
 
Član
vidjo sam ga puno puta po sarajevu kako sam vidio cuva ga fino nedivlja snjim, a uzivo izgleda puno ljepse nego na ovim slikama, ovdje izgleda katastrrofalno,, za odrzavanje neznam
 
Član
Kakvo je trenutno stanje pošto je ovo na slikama prilično loše za relativno ne mnogo star auto?
 
Član
Auto ne djeluje toliko lose , prljav je i to ;)
Imas sitnica uraditi,ali mijenjaj za volva ako ce ti doplatiti jos ,ako to kontas..

Nikad nije presao 210000km..Stopa lijeva je crna iznutra znaci da dimi na auspuh pa je to uslo unutra,to moze biti i zbog plina,

Koliko toliko svako misljenje ti dobro dodje :D
 
BHT Ovisnik
Kao sto xzone rece uzivo je ljepsi nego na slikama,jer ovo kao da je usput poslikao prljavo auto. On fino radi i ne klapa nista,ulaganja ima na kozmetici.
A taj crveni nije s foruma,i ja sam mislio,al ovaj ima drugacije otvore na maglenkama i stare table,dok onaj s foruma novije. A razlika sivog i crvenog je 2god i bolji jaci motor.
Stopa lijeva je malo nacikla dole u kutu jer je zakacen branik,pa prljavstina udje unutra.
 
Član
Taj crveni je bio ovdje na forumu tocnije vlasnik je bio Marex..zapalo mi je za oko apple logo i zatamnjene zadnje stopke...Mada 3.0 se i nisu nesto previse dobrima pokazali...Nemam dokaza da potvrdim ista imam osnovu samo "rekla kazala"...Vecina vlasnika je potvrdila da je 2.0 dosta izdrzljiviji i jednostavniji
 
BHT Ovisnik
Pa u Marexa nema apple logo, i u marexa su dole zatvorene i u crveno ofarbane maglenke. U njega su nove tablice bile,u ovog na slikama sad stare... neznam, mada sto se tice eksterijera ovaj samo na slikama takav djeluje,uzivo je mnogo ljepsi. Niije nov to svakako,al je ljepsi.
Za motor nemogu naci nista posebno,nitko se ne zali,samo sam vidio bobina da zna vrisnut, ali svi su rekli da je za njega najbolji V6 naspram drugih motora
 
Član
Ima razlike izmedju v6 motora, mislim da taj stari zna da prolupa, tako sam nesto cuo dok sam hteo da ga ubacim u xsaru.
 
Top