Peugeot 307 -> 2.0 benzin iskustva

Peugeot 307 -> 2.0 benzin iskustva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Nisam nigdje nasao temu. Dakle interesuje me kakvi su motori 2.0 benz u pežou 100 kw. Dakle potrošnja i ostalo me interesuje. Svaki info dobro dosao.
 
Član
sta ćeš očekivat drugo od benzinaca s našim oktanima u gorivu, sve sto bude ispod 10 bacaj se kapom u zrak
 
Član
Odličan motor, nepoderiv. Desetljećima se ugrađuje u razna auta, ne samo PSA grupacije. Što se potrošnje tiče, nisam vozio 307 sa 2.0 benzinskim motorom al jesam druga auta i znam iskustva drugih ljudi. Računaj otvorene 6-7 litara, grada 8-10 litara.

Ne plaši se potrošnje benzinaca, ako ti itko to može reći, mogu ja :D Ako vjeruješ da mi Corolla u prosjeku troši 9 litara (70% gradske vožnje). Benzinac od skoro 200 konja :)
 
Administrator
Hvala Zela na odgovoru. Ovakav odgovor je dobar :) Ma i predpostavljam da je tu negdje potrosnja. A jbg sta da ti kazem, od kad znam za sebe dizelaši su oko mene, a benzinci se povremeno provozaju :D
 
Član
Hajd sto gledas benzinca, al sto Peugeot-a nikako mi nije jasno, bjezi od njega kud te noge nose.
 
Član
Kolega ima 307 CC sa tim motorom već 2 godine i nije imao nikakvih problema , a što se potrošnje tiče , pošto ima ugrađen plin , 30KM plina oko 300km +/-50km
 
Super Moderator
Bjezi od pezoa pa jos i benzinac jesi lud ti?? cccc

Ja sam cuo da je dobar motor! Potrosnja ne bi trebala biti strasna, otvorene 7-8 litara zavisi od voznje, a gradske vec zavisi koji je grad u pitanju :)
Dobar je to auto :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top