Peugeot 206 1.4 8v problem

Peugeot 206 1.4 8v problem

Član
Eh ovako, kupih ja zopea 206 benzinca sa 250 hiljada, auto odrzavano u ovlastenim servisima utegnuto maksimalno, nigdje packe nema bukvalno i naletim ti ja na belaj na sred ulicen u sred guzve auto se samo ugasi i kazaljke ostase u mjestu, dakle auto ugaseno a one se ne spustaju, ja na kljuc da upalim nema sile nece i nece, ne svijetli nikakva lampica sem airbag lampicenal sa njom sam ga kupio,sjetim se ja da mu skinem klemu reko sigurno se nesto poremetilo, skinem + klemu nakratko i vratim je za 15sek i auto upali odmah na po kljuca, ne trza, prima gas vuce sve normalno
I sad proslo nekih 3-4 dana auto se nije gasio dok mi juce 5 puta crkne na pola puta pa zapalio bi ga, ljudi sviraju, ja galamim i sl, uradim mu reset bsi ona fora sa spustenim prozorom, odem do pumpe naspem kvalitetnog goriva i odem do autodijelova i uzmem aditiv za benzince, naspem i evo ne gasi se, u pon gonim majstoru auto, ali me interesuje jel neko imao iskudtva sa ovim jer vidim po netu kako ljudi promjene sve i opet se gasi
Rekose mi da moze biti:
Kljuc
Maf
Lambda
Ecu
I ostala g....
Svaka pomoc dobrodosla ❤
 
Član
To mi lici kao neki blagi prekid u instalaciji, mozda koja zica napukla ili nesto slicno.

Ono što znam zbog lambde se nebi gasio, mozes je i skroz iskljuciti radit ce.

Potencijalni problem moze biti imobilajzer (kljuc) ili mozda neki prekid sa senzorom radilice, kad on ne salje signal nece ni auto raditi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Član
Stavljao sam neke jeftine led sijalice kao poziciju i osvetljenje unutra, da ne prave one mozda neki spoj, ker se to nije desavalo prije nego sam ih stavio
 
Top