Peugeot 106 XRD

Peugeot 106 XRD

Član
Nazalost dugo sam trazio japanca, pa je iskrslo ovo, ali nema veze i dalje se trazi... :icon_biggrin:

Evo da i ja predstavim svoju novu vozilicu(ali bukvalno). :lol:
Rijec je u Peugeot-u 106 1.4D `93 god., sa oznakom XRD, koji trosi kao upaljac, ali zato brate i ne ide nikako... :icon_biggrin:
Motor: Znaci 1.4 dizel, sa citavih 50 "konja" i sa 219 000km na satu. :icon_smile:
Oprema: osim rezervnog tocka ima neku centralnu, alarm, el. podizace, alu. feluge... i to je to... :D
Sto se tice planova, ne zelim nista da pisem po tom pitanju, jer sam jos u fazi premisljanja da li da ide na prodaju, pa samim tim postane donor nekih sredstava za kupovinu nekog japanca ili ipak ostane...::icon_smile:
Da ja vise ne duzim i ne smaram evo i nekih svjezih slika... :cool:














 
Član
Voliš i ti zayebanciju?:D Super autić. Bez obzira na slabašan motorić super je u zavojima, zgodan za po gradu a ne troši ništa;)

Pravo mladenački. Sretno:cool:
 
Član
Ja sam ti uvijek za to, slobodno zajebavaj... :lol: :lol: :lol: Motor je extra pruza odlicna ubrzanja, od 0-100 oko 25s, dok se njegovi kvaliteti tek vide na medju ubrzanjima, gdje npr od 60-100 u cetvrtom stepenu prenosa ostvaruje sjajan rezultt od jedne minute, o max brzini da ne pricam... :lol:
I da, HVALA! :cool:
 
Član
ubrzanje 21, top speed 145....hahaha:lol: ;)
http://www.autoevolution.com/engine/peugeot-106-1991-14-d.html
p.s.nemoj nikako sa jugom 45 na crtu, oduvace te:D
 
Član
To nije tacno, moj ce ladno nizbrdo i 150 navuci... :lol:
A to za yugu, vec sam razmisljao o tome i ja sam doso do zakljucka da se ne kacim, a ja jos koji sam maler yugo ce biti 55, a pozadi ce imati oznaku 45-ica... :lol:
 
Član
Upravu si 323, bude po gradu, a bude i tamo parkiran. Da li je tvoja ona Mazda sto je bila isto parkirana kod masinske skole?
MAREX Trazices ti "krsa" kad trebadne se vozati po gradu, a onda ce biti k*urac.... hahahahahahahaha :D
 
Top