Petominutni golf

Petominutni golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo mog prvog rada.Nisam htjeo auto napucavati,jer mi bude nacickano.
orginal gti.Crveni je orginal a onaj drugi je modifikovan
 
kazes prvi rad, pa i nije lose, zapravo odlicno za prvi rad;) ali probaj da ne radis ove "petominutne" chopove, pokusaj se malo vise truditi i malo vise vremena posvetiti radovima, tako ces za kratko vrijeme osjetiti poboljsanje;)
 
Član
probaj da uradis sto vise mozes na autu,cisto onako da uvjezbas...nemoj ganjat brzinu nego kvalitet,bolje je 5 dana radit nesto da bude extra,nego 5 minuta da bude osrednje...rad je fin,potrudi se da na OVOM radu uradis jos modifikacija,kao sto su spustanje,zatamnjivanje stakala,i jos stosta,sta ti padne na pamet,da ti udje u praxu,jednostavno,da steknes rutinu i da mozes,za relativno kratko vrijeme uradit sve sto zamislis...fino si poceo,svaka cast,svidja mi se...malo gume prosiri,spusti,zatamni,takodjer,ja bi mu napravio prozirne prednje zimgavce,radi na sto vecim rezolucijama,optimalna je 1600x1200 ali i na 1024x768 se moze fino uradit,manje slike nemoj radit ni u kom slucaju,lose ispanu i profesionalcu,a pogotovo nama amterima...sta god treba,pitaj za savjet,na ovom forumu ce ti svako pomoci koliko zna,ako bude trebalo,svi smo nekad pocinjali..i ja sam zahvalan svim ljudima koji su mi ukazali na greske i potrudio sam se da ih ispravim..nadam se da ce i sa tobom bit slucaj;)
samo vjezbaj,sretno
 
sta edoze bas na malim slikama auto ispadne predobro pa cak i najvecem amateru vices ja cu stavit svog golfa 5 sto sam jednom davno uradio u ps onako sam brush koristio al nemojte me pogresno shvatit ne brush kao sad neg sam kao sredstvo za crtanje:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top