Pet zvjezdica novom Golfu

Pet zvjezdica novom Golfu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
golf-gl.jpg


Novi Volkswagen Golf s odličnim je rezultatom prošao iskušenja Euro NCAP crash testa te je tako opravdao visoka očekivanja proizvođača i kupaca…

Uz pet zvjezdica za sigurnost putnika, novi Golf zaslužio je četiri zvjezdice za sigurnost djece te solidne tri zvjezdice za sigurnost pješaka. Podsjetimo, jednak rezultat ostvario je i Golf V još 2004., stoga će skepticima ovo poslužiti kao još jedan dokaz kako novi Golf u načelu nije ništa više od dotjeranog prethodnog modela.
 
Član
Renault vec 5 godina ima modele sa 5 zvjezdica...tako da 5 zvjezdica i nije neka novost...
a ako je imo Golf 5, ne znam sto dzaba ovog i spominju, ne moze bit nikako gori...
 
Član
ma meni je ona bezze i et
jedino mi valja scirocco novi,ostali vw su copy/paste
svi isti,samo razlicite velicine
potpis faya
 
Član
Sad treba neko da uleti s komentarom tipa: "Ma ima inspektora iz tog instituta, pa dodaju jos jednu zvjezdicu, onako sastrane koji eurich uleti..." :D
 
Član
nema potrebe meni je savrsena :) u aprilu ako bog da s 1.4 tsi motorom i 170 ks izlazi na cestu u nekoj cigla crvenoj boji :) sitnica... sve pricate nevalja a svi bi se sad drage volje i s osmjehom na licu naguzili za sesticu :) kaze svi vw copy past a sta je s drugih proizvodjaca... meni sus vi volvo copy paste svi audiji a tek seati da ne govorim o tome da svaki proizvodjac ima po 3-4 ista modela s istim maskama i restkama hladnjaka svjetlima itd itd...

ma vw i zdraooo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top