Pet najljepsih Golfova

Pet najljepsih Golfova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako svi znate za nagradnu igru koju je ogranizovala ASA AUTO i Pungas,te je dosta clanova ovog foruma ucestvovalo u toj igri,mislim da je tema na mjestu.

A evo i rezultata :

http://www.pungas.com/?prikaz=vijest&id=3142


Evo i mog komentara,sa PG:

Cestitke svim pobjednicima.
Ne vozim Golfa ali ovo je kaubojski izvedeno..
Sve mogu svariti osim pobjede ovog Golfa 3,pored Vedine crvene trice,crnog VR-a i jos najmanje 3-4 auta koja su bolja,ma po kojim kriterijima se ocjenjivalo !
 
Član
Golfa keca i tricu ne mogu da svarim nikako, maximalni respect za ORIGINALNOG keca GTI, koji i jeste pobijedio, al koji se k* onda glasalo ako se odlucivalo po volji zirija, trebali smo onda samo poslati slika kamaru i pustiti njih nek biraju. A trica je prica za sebe, ma nigdje veze kraj crnog VR-a i Vede
 

IGY

Član
puno nelogicnosti ima
kec je prelijep ali pored cabia se ne moze porediti
isto tako trica crna i vedina nebo i zemlja
petica takodze sva fabricka kojih ima vec pun *****
al eto cestitam svima
 
BHT Ovisnik
oca cetvorka(sa vw felama) i siva petica su skoro pa fabricke,samo farovi malo i fele,bilo je mnogo lijepsih tu,bez ljutnje,a dadina dvica mi je medu ljepsim takoder bila...al dobro
 
Član
Samo molim da se slucajno tema ne kljuca poslije jer svi imaju pravo na svoje misljenje i da ga iznesu,to je ok sve dok ne pocne vrijedjanje
 

IGY

Član
Schumi je napisao(la):
Samo molim da se slucajno tema ne kljuca poslije jer svi imaju pravo na svoje misljenje i da ga iznesu,to je ok sve dok ne pocne vrijedjanje

nema kljucanja, ako bude uvreda brisu se, ako se nastavi sa uvredama banovacemo toga ko vrijedza :cool:

:icon_exclaim:
 
Član
http://www.pungas.com/forum/nagradna-igra-volkswagen-golf-t-22230.html

tu je citava rasprava....

Cestitke pobjednicima...
 
Legend
Meni je 5ica TOP, a i plavi kec mi je bolji od ovog bijelog, medjutim ocigledno se trazio sto orginalniji auto, a ne onaj sto vise preradjen i nasviran, stoga je i pobijedio bijeli. ;)

Enivej cestitke winerima.
 
I ovo najljepsi golf?Pored toliko 85859483736353 puta ljepših auta?Iskreno, na njemu jedino što se može pohvaliti je da je očuvan a ostalo 0 bodova, al su onda trebali tražiti najočuvanijeg golfa a ne najljepšeg!No offence ako mu je vlasnik član foruma al stvarno bilo je puno boljih auta za tu nagradu u svakom pogledu
 
Član
daki je napisao(la):
Meni je 5ica TOP, a i plavi kec mi je bolji od ovog bijelog, medjutim ocigledno se trazio sto orginalniji auto, a ne onaj sto vise preradjen i nasviran, stoga je i pobijedio bijeli. ;)

Enivej cestitke winerima.

Sto rece djavolica,onda se trebao traziti najorginalniji auto,a ne najljepsi.. Jedna rijec,a toliko problema :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top