pazite se kamiona u mraku

pazite se kamiona u mraku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
zeznuto pravo kad nema signalizacije pozadi a i ovaj je brzo vozio a gledaj kakvi su losi uslovi za voznju
 
uf, podsjeti me na moje maltene isto iskustvo, samo sto nije bilo snijega nego suva cesta.
Majmun prevozio drva, onaj stari vojni kamion, FAP ili sta vec, ja sam mozda 80km/h isao, u svoj toj tami mi se ucinilo nesto neobicno i malo usporim, kad odjednom isprad mene bump, kamioncina brale krcata, oni balvani vire, nigdje nikakve signalizacije, nista refleksujuce na autu, kad gospodin vadi ruku kroz prozor i mase kao ajd prolazi, ja ga lagano zaobidjem i krecem lagano uporedo, masem liku za sijalice i raspalim dalje.
Malo iznad stao u prodavnicu da sok popijem kad eto barabe, stade i eto ga vani, on bi da se bije, sta mi mases, sta ovo sta ono, pjan ko curka, rekoh mamlaze napravi osvjetljenje nazad ubices koga, ko ja , ma nema sanse, mozes jedino ti sam sebe ubiti, zabijes se u mene i ko te j*e, uf rekoh budale majko mila, da stvar bude jos ljepsa, ni naprijed nema upaljenu signalizaciju :icon_mad::icon_mad:
Poslije saznam da je lik vec ima iskustva u ovim jadima, te da ima za odlezati jedno 3g zatvora, ali opstina u kojoj zivi nema novcanih sredstava da mu plati boravak u zatvoru, pa ga drze na slobodi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
ma ja, jbga propade mu fazon, da on pokaže kako može brzo voziti po snijegu i ledu,

svjetla mu ko k*, auto isto neki krš, a on još veći KRŠ, sad ko fol ljut na kraju, pa etoo mu sada dobar klip da se pokaže kako on ispade klipan...
 
Isti slucaj sa traktorima na nasim magistalama, ako neko putuje dosta preko ormanice zna o cemu pricam, ja vise i ne brojim koliko puta sam mog'o poginut! Na magistrali gdje se vozi dole najmanje 100, put bez ikakve rasvjete i traktorijada bez ikakve j*ene sijalice, srecom pa mi je svaku put slobodna lijeva traka bila, i mene policajac zaustavi i kaze nemas pojasa i slovo P, i sta rec'?
 
BHT Ovisnik
kriva obojica,ovaj debil ko junac se zaletio,onaj nema svjetala,kako god okernes ni jedan nemoze dobro proci,najbolje pali auto i goni kuci:cool:
 
Član
koja je ovo sreca bila, zamislite da je izgubio kontrolu pa u jarak... ovo su najveci majmuni na svijetu kamioni,kombi,strara auta,traktori koji nemaju signalizacije, sta sam puta znao ic do busovace okuke bum odjednom traktor bez signalizacije mater im j*em svima, nedavno sam isao do sarajeva predvece dok nije bio snijeg, idem 120 kad kombi iz 61 godine samo se naglo ukljucuje nista nema oznaceno, ja idem 110,120,jedva zaustavio, u tom trenutku sam trazio neki predmet flasu da mu zviznem od sajbu, uglavnom pazite se, kod nas pogotovo kad svakakvi seljaci voze i svakakvi krsevi...
 
ovako se ispred mene jednom samo pojavio motokultivator. nisam isao ni brzo, 40-50kmh, bilo u naselju na magistralnom putu, losa vidljivost zbog magle, nocu, ljeto bilo. sreca zakocio da ga ne lupim. psovo sam mu sve zivo, ni macije oci nije imao nazad.
 

MTR

Član
Ko mu je kriv sto ga je ljustrio glupan , cesta ko staklo nema sanse da stane , kako god on je kriv , boli onog s kamionom k*lgin , ruska posla .

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PxWefWbvTrE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PxWefWbvTrE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Legend
niko znakove ne shvata ozbiljno... :icon_mad::icon_mad::icon_mad: ... uvjek je klasicna prica... ma znam ja ili nece se to meni desiti...:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

al evo, ovdje se vidi da su nekada uslovi na cesti stvarno nemoguci...
 
Član
@ MTR: Klip bas za ovog nevremena, da se svi zamislimo! Naj*a fino onaj pod Astrom, a najjace je, niko ziv KOCNICU ne pusta:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top