PAZI OVO!HAHHHHAA

PAZI OVO!HAHHHHAA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
PRODAJE SE
Golf 2 1984.godina 1,6 dizel
TEK REGISTROVAN
KO NOV!!!!
FULL OPREMA
RADI KO SINGERICA, IDE KO DA JE 2,0 TURBO
A TROSI 3 I PO LITRA

MORE STAT 11 LJUDI ILI 5 KURBANA

CIJENA PO DOGOVORU ILI DAJ 3500 DA SE NE DOGOVARAMO
Tel........
:lol:e i ja lika zvao 'reko jel stvarno ovaj golf trosi 3,5l kaze,,,ako potrosi vise po'erem se na njega,,,lik il je ozbiljan il lud il se zeza...
OGLAS STOJI NA AUTU!!!!
 
Član
zvao ga? i ti ga sad slafina momacki:D al ajd:D


to se razvlaci po netu barem 5 godina, cudi me da ga jos nije prodao, al nek si ga zvao:lol::lol:
 
nemoj se ljutit smješniji si mi ti ako si zvao ja sam ovo čito ima dobrih godinu dana :cool: u svakom slučaju legenda si :lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
zvao ga? i ti ga sad slafina momacki:D al ajd:D


to se razvlaci po netu barem 5 godina, cudi me da ga jos nije prodao, al nek si ga zvao:lol::lol:

jesam zvao drug sto bi lago,,,drug hoces broj u privat pa nazovi i sam se uvjeri..ja mislio zeza i maksuz nazovem,,,ismija se:lol:

dadao_style je napisao(la):
nemoj se ljutit smješniji si mi ti ako si zvao ja sam ovo čito ima dobrih godinu dana :cool: u svakom slučaju legenda si :lol:

neljutim se nemam razloga...hehe za'ebanciji nigdje kraja,,bitno je da je humorrr:lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
zvao ga? i ti ga sad slafina momacki:D al ajd:D


to se razvlaci po netu barem 5 godina, cudi me da ga jos nije prodao, al nek si ga zvao:lol::lol:

jesam zvao drug sto bi lago,,,drug hoces broj u privat pa nazovi i sam se uvjeri..ja mislio zeza i maksuz nazovem,,,ismija se:lol:

dobro, nema veze:D

ovo sam na vicevi.net procitao prije 5 godina, al eto, jos ga prodaje...
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
zvao ga? i ti ga sad slafina momacki:D al ajd:D


to se razvlaci po netu barem 5 godina, cudi me da ga jos nije prodao, al nek si ga zvao:lol::lol:

jesam zvao drug sto bi lago,,,drug hoces broj u privat pa nazovi i sam se uvjeri..ja mislio zeza i maksuz nazovem,,,ismija se:lol:

dobro, nema veze:D

ovo sam na vicevi.net procitao prije 5 godina, al eto, jos ga prodaje...

mozda lik uzeo foru odatle..:icon_smile:
 
Član
slika tog oglasa je bila bar 5x na forumu:D

al ti si lik sto si zvao...trebao si mu jos sloziti neku pricu kako nema sanse da trosi toliko, bla, bla...naloziti ga malo da poludi i onda to sve snimiti:icon_biggrin: (et nadjoh sebi posla za sutra:D):lol:
 
Član
Ovo je Vedin golf koji prodat prosle godine, covek je nuklearni fizicar za 97% ljudi na ovom forumu...
ovo je bila dobra fora svojevremeno, al najjace je sto su ga ljudi iz Srbije i Hrvatske su ga zvali u pola noci da pazare "dvicu"...:lol:
 
Član
srdjo je napisao(la):
slika tog oglasa je bila bar 5x na forumu:D

al ti si lik sto si zvao...trebao si mu jos sloziti neku pricu kako nema sanse da trosi toliko, bla, bla...naloziti ga malo da poludi i onda to sve snimiti:icon_biggrin: (et nadjoh sebi posla za sutra:D):lol:

heh drug ne mogu sad kontat jel bio il ne,,,dosta je ovo 'aktivan' i popularan forum,,,pa tako svasta prode,,eto ako nemas broj pitaj,,:lol::lol: pa zovi:lol::lol::lol:a reko bolje da sutim cojk ce se teleportirat pa me isutat kad mu auto ide ko 2,0 turbo a 1,6 i sve ovo onda sigurno moze i to

deez je napisao(la):
Ovo je Vedin golf koji prodat prosle godine, covek je nuklearni fizicar za 97% ljudi na ovom forumu...
ovo je bila dobra fora svojevremeno, al najjace je sto su ga ljudi iz Srbije i Hrvatske su ga zvali u pola noci da pazare "dvicu"...:lol:

lik je rekao da je iz sarajeva i da se moze auto pogledat:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top