Patrol

Patrol

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
patroli su prave zvijercice,ev koja slika od rodjakovog mi bivseg patrola...Benzin 2,8 + plin bio.2 vrata....
 
Član
Schumi je napisao(la):
Tenk,za njega nema stajanja nigdje..
Nego,jesi li ti edinko sa PG foruma :cool:

nije tenk vec patrol :)
da jedan i jedini

renault_fan je napisao(la):
patroli su prave zvijercice,ev koja slika od rodjakovog mi bivseg patrola...Benzin 2,8 + plin bio.2 vrata....
ja ih volim mada ne respektujem ove nove jer je renault umijesao svoje prste pa napravio ih dci sranjima omeksao povecao dimenzije a ne prakticnim, mozda zato sto nema vise potrebe za takvim terencima mozda da tegle teze prikolice (glisere i sl.) ko ce znati...
 
Član
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ovde na slikama ne vidim ima li alu felge?
ima klasicne nissanove zeljezare.
nevjerujem ja alu felgama na 3 tone teskom vozilu koje koristim za terensku voznju.

vidio sam ja patrola sa alu felnama i lange rover. Jest da su to teska vozila. Al sve se moze kad se hoce :D
 
Član
error_xp je napisao(la):
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ovde na slikama ne vidim ima li alu felge?
ima klasicne nissanove zeljezare.
nevjerujem ja alu felgama na 3 tone teskom vozilu koje koristim za terensku voznju.

vidio sam ja patrola sa alu felnama i lange rover. Jest da su to teska vozila. Al sve se moze kad se hoce :D

da ti kazem nesto nebih ja mijenjao tocak na patrolu ako se pokvari na mekanom, klizavom terenu ili negdje na srtani ako pukne vidio sam ja svasta rijetko pucaju, ali kada puknu to je belaj svih belaja.
 
Član
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ovde na slikama ne vidim ima li alu felge?
ima klasicne nissanove zeljezare.
nevjerujem ja alu felgama na 3 tone teskom vozilu koje koristim za terensku voznju.

vidio sam ja patrola sa alu felnama i lange rover. Jest da su to teska vozila. Al sve se moze kad se hoce :D

da ti kazem nesto nebih ja mijenjao tocak na patrolu ako se pokvari na mekanom, klizavom terenu ili negdje na srtani ako pukne vidio sam ja svasta rijetko pucaju, ali kada puknu to je belaj svih belaja.

jbg. onda ove ofarbaj da budu ko alu felge ..
 
Član
error_xp je napisao(la):
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
edinko je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
ovde na slikama ne vidim ima li alu felge?
ima klasicne nissanove zeljezare.
nevjerujem ja alu felgama na 3 tone teskom vozilu koje koristim za terensku voznju.

vidio sam ja patrola sa alu felnama i lange rover. Jest da su to teska vozila. Al sve se moze kad se hoce :D

da ti kazem nesto nebih ja mijenjao tocak na patrolu ako se pokvari na mekanom, klizavom terenu ili negdje na srtani ako pukne vidio sam ja svasta rijetko pucaju, ali kada puknu to je belaj svih belaja.

jbg. onda ove ofarbaj da budu ko alu felge ..

ima on felge i gume za cestu i za teren tako da nema potrebe trenutno mada su tu prljave.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top