Pasword za nod 5???

Pasword za nod 5???

Član
Poz ako neko ima neki paswoord i username za nod 5 neka mi napiše ili dadne link, pošto mi brzo ističe a ne mogu d anađem licencu...unaprije dhvala...pozzz:cool:
 
Član
Ako nista ima kupit licencu nije hiljadu maraka :lol::lol:
Evo ti Fix nakav meni Mara poslao i radi. :D
 
Član
Evo i za ostale.

http://www.mediafire.com/download.php?cjxdqg6i2zkin8l

Ovo sam nedavno izbacio ovu verziju, pa ako bude kakvih poblema pišite. Na forumu gdje inače ovo postavljam se dosad niko nije žalio.
 
Član
mara- je napisao(la):
Evo i za ostale.

http://www.mediafire.com/download.php?cjxdqg6i2zkin8l

Ovo sam nedavno izbacio ovu verziju, pa ako bude kakvih poblema pišite. Na forumu gdje inače ovo postavljam se dosad niko nije žalio.


Radi meni za sada super, do 2014 godine pise da je licenca pa dokle ce ne znam
 
Član
To neće dugo pisati, nešto NOD brljavi sa tim, ali to je ionako samo radi fazona napisano. A crack će i dalje funkcionisati kada to nestane.
 
Član
Možeš ovo pokrenuti prije instalacije NOD-a i sve se odradi tokom instalacije. Druga opcija, isključiš self-defence u NOD-u, restartuješ računar, pokreneš ovaj programčić i pritisneš Fix, sačekaš da sve odradi, update, i ostalo, i kada završi možeš opet uključiti self-defence. Internet mora biti aktivan radi update-a baze za viruse i da bi crack odradio posao.
 
Član
mara- je napisao(la):
Možeš ovo pokrenuti prije instalacije NOD-a i sve se odradi tokom instalacije. Druga opcija, isključiš self-defence u NOD-u, restartuješ računar, pokreneš ovaj programčić i pritisneš Fix, sačekaš da sve odradi, update, i ostalo, i kada završi možeš opet uključiti self-defence. Internet mora biti aktivan radi update-a baze za viruse i da bi crack odradio posao.

Sve4 sma skontao al ne mogu u nodu da nađem to self defence??pozzz
 
Član
Klikneš na zelenu kvaku u desnom gornjem ćošku, i izabereš opciju 'Advanced setup...'. Onda klikneš na plusić pored 'Computer', pa onda klikneš na 'HIPS'. Sa desne strane će ti se pojaviti opcija da isključiš self-defence.
 
Član
Drruug , iskljucim onaj HIPS , i pokrenem ovaj tvoj fix i trazi mi pasvord ... sta dalje ??? Kak da dodjem do pasvorda
 
Član
Sve sma uradio kao što si rekao drug al kad ukucam pasword i treba d akrene instalacij ovog fixa- stoji crveni x kao nešto trebam ići na run administrator???šta je to sad, što ne može??pozzz
 
Top