Passat „preletio“ u park u Tuzli

Passat „preletio“ u park u Tuzli

Član
Južna saobraćajnica u Tuzli, posebno na dijelu kod glavne autobuske stanice, je mjesto gdje se svakodnevno dešavaju saobraćajne nezgode. Na ovom dijelu puta često je izražena neprilagođena brzina vozača. Prizor koje je ekipa RTV Slon zatekla jutros u parku kod BKC TK dovoljno govori da se u toku noći, u Ul.Bosne srebrene, desilo nešto strašno. Više podataka saznali smo u MUP-u TK.

Provjerom smo utvrdili da je, jutros u 02:40 sati, putničko motorno vozilo „Passat“ , usljed velike brzine, sletilo s puta u obližnji park i prevnulo se na krov. Za volanom je bio tridesetsedmogodišnji A.LJ. kao i njegov suvozač R.S.. Nakon ukazane liječničke pomoći , obojici su konstatovane lakše tjelesne povrede, a na vozilu je pričinjena znatna materijalna šteta- potvrdio je za RTV Slon dežurni službenik MUP-a TK.

Vise na RTV SLON

e7b3gp.jpg
 
Član
znao sam ja da nesto nije u dure s ovim isanovicima :D (malo na igijev racun al bez uvrede samo sala ;) )

pa sta bi sad s ovog refika hocel ostat u mupu mene samo to interesuje ... kontam nesto bas bi grehota bila sad da ga otpuste s obzirom da je jadnik spisko pare da se napije i razbije auto pa mora sad ponovo zaradit za novog pasata a kako ce ako ga otpuste ... bas mi ga je nesto zao ...

i bas bi bila grehota da se ondje na juznoj poredaju lezeci, ne bi narod jadni vise mogo da se boji ovakvih divnih likova sto vole preko 150 da lete u park u alkoholiziranom stanju ...
 
BHT Ovisnik
pa gosp. Refik je ocito bio na tajnom zadatku,pokusao rijesiti slucaj ranije osuđivanog Ljaljica, te da ovaj ne bi posumnjao morao je piti sa njim, da bude jos uvjerljivije Refik (iako veliki ljubitelj automobila i drzi se uzrečice "auto i zena se ne daju nikome" ) ipak daje Ljaljicu auto da oproba njegovu bijesnu 1.9TDI masinu i eto sta se desi:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
pa gosp. Refik je ocito bio na tajnom zadatku,pokusao rijesiti slucaj ranije osuđivanog Ljaljica, te da ovaj ne bi posumnjao morao je piti sa njim, da bude jos uvjerljivije Refik (iako veliki ljubitelj automobila i drzi se uzrečice "auto i zena se ne daju nikome" ) ipak daje Ljaljicu auto da oproba njegovu bijesnu 1.9TDI masinu i eto sta se desi:D

aha kontam, ljaljic ga provalio da je na tajnom zadatku pa mu ovo bila jedina racionalna opcija u datom momentu ...
 
Top