passat editon one

passat editon one

Član
danas prolazim ulicom i slucajno opazim na pasatu 3 limuzina bedzevi wolsburg edition pogledam haubu na njoj orginalni natpis edition one unutra sjedista orginalna editon one a passat je normalan znaci nije neki cunerr auto je obicno zarpostoji passat editon one??????????
 
ima ima u mostaru sam jednog uzivo vidio nije bas u nekom stanju al dao bi se vratiti u bolji zivot sve je orginal i na mjestu ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ima ima u mostaru sam jednog uzivo vidio nije bas u nekom stanju al dao bi se vratiti u bolji zivot sve je orginal i na mjestu ;)
crni bude na glavnoj i na carini jel mislimo na istog
 
mk3_16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ima ima u mostaru sam jednog uzivo vidio nije bas u nekom stanju al dao bi se vratiti u bolji zivot sve je orginal i na mjestu ;)
crni bude na glavnoj i na carini jel mislimo na istog

vjerovatno je to taj sumnjam da ih ima vise u mostaru ja ga često viđam kod piramide bude na parkingu i ponekad u grad u prolazu
 
Član
Ja sam viđao po mostaru ljubičasti passat 3 limuzina sa tim oznakama, u extra dobrom stanju
 
Član
kornjas je napisao(la):
Ja sam viđao po mostaru ljubičasti passat 3 limuzina sa tim oznakama, u extra dobrom stanju

taj postoji, dok sam zivio dole vidjao sam ga svaki dan, kad se krene od fejiceve prema carini, parkiran pored puta :)
 
Član
funky je napisao(la):
kornjas je napisao(la):
Ja sam viđao po mostaru ljubičasti passat 3 limuzina sa tim oznakama, u extra dobrom stanju

taj postoji, dok sam zivio dole vidjao sam ga svaki dan, kad se krene od fejiceve prema carini, parkiran pored puta :)

ja se vrtio pola sata oko auta novo novo
haha nism vjerovao
 
Top