Passat B6 problem s unutrasnjim osvjetljenjem

Passat B6 problem s unutrasnjim osvjetljenjem

Član
pozdrav,
vec duze vremena imam problem s unutrasnjim osvjetljenjem na passat b6 2009 gdje sva unutrasnja svjetla (mislim na ova na krovu naprijed i nazad) stalno rade dok se auto ne zakljuca. Mislio sam da je do prekidaca, te sam probao druga dva modula i na svim se desava isto. Osigurace provjerio, svi su ispravni. Znaci ne mogu svjetlo nikako da ugasim na prekidacu. Prekidaci na vratima mislim da rade normalno jer kad otvorim vrata na bordu prikaze da su otvorena itd. Prije cca 15 dana dok sam pregledavao modul da nije sta sluucajno ostalo otkaceno, svjetla su proradila, te se moglo ugasiti i upaliti na prekidac, prilikom otvaranja vrata su se normalno palila i gasila, i onda se opet desilo isto nakon par dana, u sred voznje su se sva svjetla popalila, i isti problem ne mogu da se ugase.
Ako je neko imao slican problem, dobro bi mi dosao savjet, Lp
 
Član
rijesen problem, elektricari tvrde da je u pitanju prekidac i da su instalacije 100% ispravne, i nakon toga dodjem kuci, skinem prednji dio neba da pregledam sam detaljno sve instalacije i nadjem da je jedna zica pukla (kao izlizan buzir na jednom dijelu, i viri bakar) te kad ta zica dotakne lim, svjetla se upale i ne mogu se ugasiti. Izolovao zicu i sve radi kako treba
 
Top