Passat B6 iskustva

Passat B6 iskustva

Član
Imam namjeru da uzmem ovaj B6, samo 1.9 TDI dolazi u obzir nista 2.0 TDI

Ima li ko kakvog iskustva sa navedenim modelom? Svaki komentar bi dobro dosao

Hvala
 
Član
Drug,

Buraz mi je taxista, i njemu su preporučili taj model Passat b6 od 12/2008 godine, i da ranije modele ne kupuje, tj. prije tog datuma. Kao neke boljke koje je imao su riješene u modelima proizvedenim posle 12/2008. Detalje oko kojih problema neznam.
A kad je svog majstora pitao šta misli o tim passatima čovjek mu rekao "neznam šta bi ti rekao", a drugi kolega mu preporučio da se obavezno učlani u Bihamk zbog besplatne šlepe :icon_smile:

Uglavnom kako ja skontah treba imati samo sreće pri kupovini i ništa više :icon_rolleyes:
 
Član
Hmm.. to za Bihamk kod mene vazi odavno bez obzira na auto :cool:
Hvala u svakom slucaju
 
Član
Pusto priče passat je strava auto, prvi modeli su imali problema s diznama mislim da su bile siemes to su sad riješili, 2,0 su trošili malo više ulja sad su i to riješili passat od 2008 ti je kompletan i bez grešaka zato su ovom novom modeli samo vanjštinu doradili to je sad auto bez mane na greškama su učili i da prešli su na comon rail već 2010
 
Član
cek cek, zar je i 1.9 imao isti problema kao i 2.0 u prvim serijama :icon_question:
 
Član
super, jer 1.9 samo i gledam... mozda se i prekontam pa i golf 5 uzmem. Al za sada je u igri ovaj b6 pa budemo vidjeli
 
Član
imao sam dosta prilika da se susretnem sa vlasnicima B6-ica i svi su odreda bili pravo zadovoljni autom doduse sve su masine bile 1,9 ocekuj set kvacila na oko 200 hiljada i zna turbina nekad zezat al otprilike to dosta zavisi kako je auto prije vozeno....

ako bog da pa da uzmes jednog sa ovakvom unutrasnjoscu ....


;););)
 
Top