Passat B3 instrument tabla

Passat B3 instrument tabla

Član
Da li neko zna kako najlakse i najsigurnije da skinem ljepilo sa instrument table bila je neka oznaka zalijepljena i otpala je pa sad ostalo ono ljepilo ali strvdnulo se kao plastika? Mislio sam sa acetonom da probam ali kontam da nece ostetiti tablu jer je presvucena kozom :sorry:
 
Član
Ima li neki tapacirer na forumu ili neko sa bilo kakvim iskustvom sta je dobro da skinem ovo ruglo od ljepila, a da ne steti kozi? :D
 
Antisilikon skida zvake i sl sa sjedista, za kozu nisam bas siguran ali pokusaj na nekom nevidljivom dijelu da vidis da li ima nus pojava na kozu
 
Član
Antisilikon skida zvake i sl sa sjedista, za kozu nisam bas siguran ali pokusaj na nekom nevidljivom dijelu da vidis da li ima nus pojava na kozu
Probat cu ali sumnjam da ce moci skinut jer ovo je tvrdo kao kamen bukvalno treba nesto da otopi ljepilo cak sam kontao da lagano zagrijem sa industrijskim fenom i da skidam sa acetonom ili nekim blazim otapalom. Ne ide mi u glavu koji kreten je lijepio naljepke po instrument tabli i to ljepilom :mad:
 
Top