Passat 5 TDI Limuzina 13 000 KM

Passat 5 TDI Limuzina 13 000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
passat 5 tdi 2001. god. registrovan do 6.2010. servisna knjiga, uradjen veliki servis(lamela i korpa, remenje, spaneri, diskovi, plocice, lezajevi, lafete...) i mali servis (ulje i svi filteri), drugi vlasnik, DI crveno 130 KS, 6 brzina, nove gume, maska bez znaka , angel eyes farovi, xenoni u farovima i maglenkama, kromirani retrovizori, trokraki kozni volan, automatska digitalna klima, 4xel. podizaci, cd-mp3 (2x300 wati JBL i 2x50 wati), zatamnjen fabricki, potrosnja 6-7 litara, ne trosi ulje, zamjene iskljucene....
 
Član
rile_89 je napisao(la):
imam jedino stare farove ove ne prdoajem

Ajd okaci slike unutrasnjosti, i napisi fino board computer ima nema, tempomat ima nema, grijanje retrovizora, sjedista ima nema, asr ili esp, boja unutrasnjosti, materijal na sjedistima, najbolje kao sto rekoh ubaci slike unutrasnjosti i dodaj malo opisa. :) btw, gdje su radjeni servisi u kojoj kuci ?
 
Član
bosko je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
imam jedino stare farove ove ne prdoajem

Ajd okaci slike unutrasnjosti, i napisi fino board computer ima nema, tempomat ima nema, grijanje retrovizora, sjedista ima nema, asr ili esp, boja unutrasnjosti, materijal na sjedistima, najbolje kao sto rekoh ubaci slike unutrasnjosti i dodaj malo opisa. :) btw, gdje su radjeni servisi u kojoj kuci ?

ima i bord compjuter, el. retrovizori sa grijanjem i kromiranim poklopcima, sjedista obicna profilisana, nisu kozna, a slike cu sutra ubacit,
 
Član
rile_89 je napisao(la):
bosko je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
imam jedino stare farove ove ne prdoajem

Ajd okaci slike unutrasnjosti, i napisi fino board computer ima nema, tempomat ima nema, grijanje retrovizora, sjedista ima nema, asr ili esp, boja unutrasnjosti, materijal na sjedistima, najbolje kao sto rekoh ubaci slike unutrasnjosti i dodaj malo opisa. :) btw, gdje su radjeni servisi u kojoj kuci ?

ima i bord compjuter, el. retrovizori sa grijanjem i kromiranim poklopcima, sjedista obicna profilisana, nisu kozna, a slike cu sutra ubacit,

et tako, znas kolko si sad dodo opisa, vise nego sev ono sto si gore napiso :) i ako sam te dobro skonto, to nisu obicna sjedista, obicna su da Bog sacuva. Ubacis fino slike i niko te nista ne pita, puno je lakse, i btw, vidio sam u nekom drugom postu da si radio neki chiptuning itd, skino si felge sa auta i to pa de napisi sta si radio sta si stavljo skido itd. Sacuvas sebi a i drugima puno peglanja.

Elem ne moras nista pisat, naso sam na drugim temama, crna unutrasnjost, karbonski umetci, PLISANA SJEDISTA a ne obicna profilirana i kolko sam vidio imaju podporu za kicmu itd. Ne vidjeh samo dal si napiso da je trokraki volan, pa sredisnji naslonjac ruke... ih...
 
Član
bosko je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
bosko je napisao(la):
rile_89 je napisao(la):
imam jedino stare farove ove ne prdoajem

Ajd okaci slike unutrasnjosti, i napisi fino board computer ima nema, tempomat ima nema, grijanje retrovizora, sjedista ima nema, asr ili esp, boja unutrasnjosti, materijal na sjedistima, najbolje kao sto rekoh ubaci slike unutrasnjosti i dodaj malo opisa. :) btw, gdje su radjeni servisi u kojoj kuci ?

ima i bord compjuter, el. retrovizori sa grijanjem i kromiranim poklopcima, sjedista obicna profilisana, nisu kozna, a slike cu sutra ubacit,

et tako, znas kolko si sad dodo opisa, vise nego sev ono sto si gore napiso :) i ako sam te dobro skonto, to nisu obicna sjedista, obicna su da Bog sacuva. Ubacis fino slike i niko te nista ne pita, puno je lakse, i btw, vidio sam u nekom drugom postu da si radio neki chiptuning itd, skino si felge sa auta i to pa de napisi sta si radio sta si stavljo skido itd. Sacuvas sebi a i drugima puno peglanja.

Elem ne moras nista pisat, naso sam na drugim temama, crna unutrasnjost, karbonski umetci, PLISANA SJEDISTA a ne obicna profilirana i kolko sam vidio imaju podporu za kicmu itd. Ne vidjeh samo dal si napiso da je trokraki volan, pa sredisnji naslonjac ruke... ih...

ima vec tema u kojoj ima i slika, volan je trokraki kozni, motor je 96 kw-130 ks plus chip, i turbina se prije pali, mjenjac 6 brzina, skoro promijenjen set kvacila lamela i korpa, imaju karbonski umetci, u sjedista se nerazumijem znam da nisu obicna, ima i podesavanje za kicmu na vozackom i suvozackom, ima sredisnji naslon za ruke naprijed i pozadi, na njemu bile 18-ke alu felge audieve, sad su 15-ke sa novim zimskim gumama stavljene prije 20 dana, sava eskimo, i orginalne ratkape, zatamnjen je fabricki osim prednjih stakala, tu su lumar folije, osigurana su dodatno stakla, uz ove farove dajem i fabricke i oni su potpuno uredu sve ispravno, i obicnu masku, pretproslo ljeto krtko su na njem bile opruge 2 mjeseca, ne klepece nista od lezajeva, lafeta, sve uredno, ima servisna knjiga, prije 15 000 ja mislim neznam tacno promjenjeni svispaneri i remenje, juce ulje i filteri, unutra imaju i karbonski umetci oko klime, pepeljare i na vratima oko el. podizaca, u prednjim vratima 2*50 wati magnat zvucnici, i na zadnjoj dasci 2*300 wati jbl, nema pojacala, obicni sony mp3 radio, xenoni u farovima, maglenkama skoro stavljeno, maska ta crna bez znaka...... eto to je to cijena je 13 000 fixna, ako jos sta treba samo reci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top