Passat 5 Problem sa strujom

Passat 5 Problem sa strujom

Član
Zdravo raja novi sam clan pozdravljam vas iz Sarajeva,kao u navedenom imam problem sa strujom interijera passat 5,instumentalka radi,na klimatroniku radi svijetlo na prekidacu svijetala to je ok,problem se desava na svijetlima na nebu,na vratima,kad ga otkljucam zakljucam nema svijetla nista se ne desava,nema svijetala na prekidacima na prozore ni na jednom pojedinacno ni na glavnom panelu kod vozaca..cuo sam pricu da kod njih voda ulazi nekako i crkne neki modul koji se nalazi ispod nogu vozaca sad koliko je to sta tacno,zanima me da li se neko susretao sa slicnim problemom pozzz
 
Član
to se zove comfort modul, ja sam ga placao oko 50 KM podavno .. mislim da ga moras naci po broju inace nece imati funkciju jer nije ista ploca na svakom..to sto nema svjetla, ne mora biti uvijek do modula, idu im i mikroprekidaci u bravicama koji signalizira da li su vrata otvorena ili zatvorena, u tvom slucaju moze biti da je prekidac zatajio i signalizira stalno da su vrata zatvorena i zato se svjetlo ne pali
 
Član
to se zove comfort modul, ja sam ga placao oko 50 KM podavno .. mislim da ga moras naci po broju inace nece imati funkciju jer nije ista ploca na svakom..to sto nema svjetla, ne mora biti uvijek do modula, idu im i mikroprekidaci u bravicama koji signalizira da li su vrata otvorena ili zatvorena, u tvom slucaju moze biti da je prekidac zatajio i signalizira stalno da su vrata zatvorena i zato se svjetlo ne pali

Hvala brate puno nisam to znao samo ne znam gdje se nalazi taj mikroprekidac vratima jos jednom hvala
 
Član
u bravici u vratima, ona dole sto upada u stok, ako ima na satu lampica za otvorena vrata, vidis na kojim vratima radi na kojim ne, ili sa vcds na mjernim

Nemam ja na bordu tu opciju al sumnjam da je to ja bravici jer ne rade mi ni svijetla na podizacima male lampice a centralna i to sve radi otk zak ne znam stvarno pocelo me nervirat pravo..
 
Top